Miroslav Rakowski jmenován generálním ředitelem Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

Miroslav Rakowski, výkonný ředitel úseku Prodeje a služeb zákazníkům T-Mobile Czech Republic a.s., byl jmenován ředitelem PTC (Polska Telefonia Cyfrowa), polské telekomunikační společnosti, jež je členem skupiny Deutsche Telekom. Nové funkce se Rakowski ujme 1. ledna 2011 a nahradí tak Klause Hartmanna, který přechází na pozici senior vice-prezidenta zodpovědného  za oblast Corporate Governance a Stakeholder Management v centrále skupiny Deutsche Telekom v Bonnu. Včera tuto personální výměnu schválila dozorčí rada PTC.

V současné době intenzivně probíhá výběrové řízení na pozici Rakowského nástupce.

“Děkujeme Mirkovi za jeho úsilí, kreativitu a nadšení, které do naší společnosti posledních devět let přinášel, říká Roland Mahler, generální ředitel T-Mobile Czech Republic a.s., a dodává: “Velkou měrou přispěl k dosavadnímu největšímu úspěchu naší společnosti – dosažení pozice jedničky na českém mobilním trhu. Gratulujeme Mirkovi k tomuto kariérnímu postupu a přejeme mu mnoho úspěchů v jeho dalším profesním i osobním životě.

Pozici obchodního ředitele zastával Miroslav Rakowski v T-Mobile od roku 2002; v roce 2009 se stal ředitelem nově vytvořeného úseku Prodeje a služeb zákazníkům. S prostředím polského trhu má již zkušenosti – před příchodem do oboru telekomunikací pracoval jako obchodní ředitel firmy COTY Poland ve Varšavě.

Mohlo by Vás zajímat:  Rock for People jedině s T-Mobile

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 naděluje zákazníkům mobilních hlasových služeb

Společnost Telefónica O2 Czech Republic přináší vánoční nadílku pro zákazníky hlasových služeb. Tarifní zákazníci se mohou těšit na dárek v...

Zavřít