Nová deska Skyline u T-Mobile za 50 Kč

T-Mobile pokračuje v podpoře tuzemských kapel prostřednictvím hudebního portálu www.t-music.cz. Nabídne tak fanouškům skupiny Skyline novou, v pořadí již pátou desku s názvem Private Madness, Public Danger za přátelských 50 Kč. Album bude na těchto stránkách ke stažení již od zítřejšího dne, tj. od 21. října 2010.

„Spolupráce se Skyline je pokračováním série projektů s českými kapelami, které se rozhodly zpřístupnit svou tvorbu na t-music.cz za cenu přijatelnou pro fanoušky,“ říká Jiří Hašek, ředitel řízení kategorie a produktů T-Mobile, a dodává: „Touto cestou se vydává stále početnější skupina kapel napříč českou hudební scénou. Jména jako Kryštof, Vypsaná fiXa, Imodium, Horkýže Slíže, Polemic nebo Chinaski jednoznačně dokazují, že je o spolupráci s t-music velký zájem.“

Příznivcům klubové scény a elektronické hudby není jistě tvorba Skyline neznámá. Nicméně pro ty, kteří je dosud neslyšeli, přichystal T-Mobile novinku v podobě streamingu celé desky zdarma. Návštěvníci portálu si tak mohou před koupením album nejprve poslechnout, počet přehrání není nijak omezen. Nová, a skutečně dlouho očekávaná deska, bude ke stažení v tradičním formátu MP3 320 kbps bez DRM, včetně kompletního bookletu a textů za cenu 50 Kč s DPH. K placení lze využít Premiové SMS.

Páté album Skyline Private Madness, Public Langer vychází 25. října na labelu Sub Pub Records. Desku, pojmenovanou podle pilotního dílu seriálu Profesionálové, produkoval ostřílený Dušan Neuwerth (Tata Bojs, Vypsaná fixa, The Prostitute aj.). Novinkou také je, že ji formace natočila se zpěvačkou Markou Rybin (ex-Gaia Mesiah). Nahrávka přináší pro Skyline překvapivou změnu soundu, který je mnohem ostřejší a živější než na předešlých albech. Kapela na podporu nové desky zahajuje 22. října turné. V jeho rámci proběhne 4. listopadu v pražském Lucerna Music Baru i křest CD.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile má dárky také pro seniory

t-music
t-music reprezentuje všechny hudební aktivity společnosti T-Mobile určené hlavně mladým lidem žijícím aktivním životem, pro které je hudba nedílnou součástí každého dne. Hudební portál www.t-music.cz přináší uvítací a vyzváněcí tóny, t-music chart s videoklipy či novinky ze světa hudby.

Prostřednictvím t-music přináší T-Mobile koncerty českých i zahraničních interpretů, podporuje hudební festivaly a začínající interprety.

Další informace na www.t-music.cz

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone nabízí kameru pro bezpečnější podnikání

Vodafone nabízí GSM kameru určenou pro snadné sledování a ostrahu firemních či soukromých objektů. Zákazníkovi stačí umístit do kamery SIM...

Zavřít