Odborníci z neziskovek budou stínovat top manažery Vodafonu

Nadace Vodafone nabízí odborníkům neziskového sektoru možnost zúčastnit se až šestitýdenní placené stáže ve společnosti Vodafone. Lidé z neziskovek tak budou moci načerpat zkušenosti z komerčního sektoru v odděleních, o které je v neziskovém sektoru největší zájem. Například v marketingu, lidských zdrojích, financích, nebo strategii a plánování. Projekt je obrácenou variantou úspěšného programu Rok jinak, v rámci nějž pracují manažeři z komerčního sektoru rok pro české neziskovky.

„Pro motivované lidi z neziskovek je tento projekt velmi zajímavou příležitostí, která jim umožní podívat se na svou každodenní práci z jiného úhlu pohledu,” říká Hana Vosmíková ze Sdružení Via a dodává: „Neméně důležité bude pro účastníky programu vidět práci zkušených firemních manažerů v ´přímém přenosu´.

Inga Kaškelyte, ředitelka Nadace Vodafone k tomu dodává: „Věříme, že tento program může neziskový sektor výrazně posílit co se týče dalšího profesionálního růstu jeho pracovníků i rozvoje organizací, v nichž pracují.”

Součástí stáže je:

  • práce v týmu v konkrétním oddělení Vodafonu dle výběru
  • práce na konkrétních projektech
  • stínování manažerů
  • mentoring a konzultace

Po dobu stáže uhradí Nadace Vodafone účastníkům programu vybraným prostřednictvím výběrového řízení stipendium vycházející z jejich aktuální mzdy a výše úvazku.

Program je otevřen všem pracovníkům neziskových organizací, kteří v NNO pracují minimálně jeden rok a z minimálně půl roku na současné pozici. Více informací zájemci naleznou na www.nadacevodafone.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone rozšiřuje řešení pro sledování aut a motorek

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile: 3G v Přerově a Třebíči

T-Mobile pokračuje intenzivně ve výstavbě 3G sítě. Dnešním dnem si nejmodernější připojení mohou vyzkoušet zákazníci v Přerově a Třebíči. Mobilní vysokorychlostní...

Zavřít