T-Mobile přináší exkluzivně telefon Hello Kitty

Nejen pro ženy, dívky a holčičky všech věkových kategorií rozšiřuje T-Mobile svou nabídku telefonů o model s populární kočičkou. Samsung S 5230 Star Hello Kitty bude po celý říjen exkluzivně nabízet pouze největší tuzemský operátor. Pořídit si ho lze již od 1 Kč. Prodej začíná dnešním dnem.

Stylový kousek v kombinaci světlých barev potěší nejen leckterou dospívající dívku, ale také řadu maminek, a může se stát i vítaným vánočním dárkem. Model, z jehož displeje, zadního krytu i středového tlačítka se usmívá světoznámá Hello Kitty, lze u T-Mobile získat již od 1 Kč při uzavření smlouvy na dobu určitou. Základní cena je pak 2899 Kč.

Minimální měsíční plnění Cena telefonu pro nové zákazníky Cena telefonu pro stávající zákazníky
2300 Kč a více 1 Kč 1 Kč
1200 Kč a více 1 Kč 1 Kč
800 Kč a více 999 Kč 499 Kč
500 Kč a více 1 499 Kč 1 499 Kč
250 Kč a více 2 499 Kč 2 499 Kč
Základní cena 2 899 Kč

Poznámka: ceny jsou vč. DPH.

Samsung S5230 Star Hello Kitty nabídne zcela identické funkce, jako jeho méně stylový bratr. Telefon má širokoúhlý dotykový displej, jehož ovládání je doplněno vibrační odezvou. Pomocí prvků na ploše obrazovky jsou oblíbené aplikace jednoduše dostupné. Příznivkyně MMS potěší i 3,2 Mpx fotoaparát s digitálním zoomem. Surfování na internetu je pak snadné díky plnohodnotnému prohlížeči.

Největší příznivci malé kočičky se navíc mohou zapojit do hry o 10 kousků toho přístroje, která poběží od 4.10. na facebookové stránce T-Mobile. Motto soutěže „Buď Hello Kitty i ty“ předjímá, že půjde o zasílání fotografií tematicky spojených s touto postavičkou. Hodnotit se budou soutěžící mezi sebou navzájem pomocí tlačítka „Líbí se mi“. První tři vítězové navíc dostanou exkluzivní příležitost stát se tváří Fashionstory v časopise pro teenagery BravoGirl. Obdobná soutěž proběhne také na www.t-music.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  SÍŤ LTE 800 MHZ NA PLZEŇSKU BYLA KOMERČNĚ SPUŠTĚNA

Více informací na www.t-mobile.cz/hellokitty.

Fotografie telefonu naleznete zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica O2 splnila svůj slib o pokrytí České republiky Chytrou sítí

Společnost Telefónica O2 k 31. říjnu pokryla svou Chytrou sítí 98 % populace České republiky. Díky ní mohou zákazníci využívat...

Zavřít