Telefónica O2 splnila svůj slib o pokrytí České republiky Chytrou sítí

Společnost Telefónica O2 k 31. říjnu pokryla svou Chytrou sítí 98 % populace České republiky. Díky ní mohou zákazníci využívat rychlý a kvalitní mobilní internet kdekoliv a kdykoliv a to jak pro notebooky tak mobilní telefony. Telefónica O2 tak splnila sliby dané zákazníkům v srpnu, že do konce října pokryje 3G signálem 74 měst, ve kterých žije celkem 40 % populace a kompletně pokryje populaci technologií EDGE. Nejnověji si rychlé datové přenosy a mobilní internet díky 3G mohou užívat lidé v Kroměříži, Svitavách, Prostějově, Třebíči a Chomutově. Pokrývání 3G v letošním roce nekončí. Do konce roku je připraven ještě atraktivní bonus.

„S radostí mohu oznámit, že nyní je naše Chytrá síť dostupná každému.Jsme operátor s jednoznačně největším 3G pokrytím v ČR. S rozšiřování signálu 3G však nekončíme. Ještě letos chystáme pro naše zákazníky překvapení v podobě pokrytí dalších zajímavých míst v ČR,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu pro mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2.

Mobilní 3G síť je nyní dostupná v těchto 74 městech a jejich okolí: Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Olomouc, Ostrava, Zlín, Kladno, Rokycany, Žďár nad Sázavou, Frýdek-Místek, Beroun, Nymburk, Jeseník, Písek, Šumperk, Litoměřice, Strakonice, Děčín, Kolín, Kutná hora, Teplice, Jablonec nad Nisou, Havířov, Bruntál, Nový Jičín, Chrudim, Havlíčkův Brod, Tábor, Most, Mladá Boleslav, Třinec, Mělník, Sokolov, Vsetín, Domažlice, Opava, Trutnov, Uherské Hradiště, Pelhřimov, Rychnov nad Kněžnou, Benešov, Louny, Břeclav, Karviná, Orlová, Dolní Lutyně, Petřvald, Bohumín, Hodonín, Jičín, Klatovy, Český Krumlov, Vyškov, Znojmo, Rakovník, Jindřichův Hradec, Česká Lípa, Přerov, Blansko, Příbram, Cheb, Kroměříž, Svitavy, Prostějov, Třebíč a Chomutov.

Aktuální mapu pokrytí najdete zde.

Nezávislá měření serveru DSL.cz ukazují, že Telefónica O2 Czech Republic dlouhodobě nabízí nejvyšší průměrnou rychlost mobilního internetu v ČR. Pozici lídra v kvalitě 3G pokrytí společnost potvrdila opět v září letošního roku s průměrnou rychlostí downloadu 1 739 kb/s. ( Zdroj: DSL.cz, 11. října 2010)

O Chytré síti

Mohlo by Vás zajímat:  O2 exkluzivně nabídne nový HTC Tattoo

Chytrá síť je souhrnné označení pro všechny datové technologie (EDGE, CDMA a 3G), které umožňují rychlé datové přenosy. Zákazníci na Chytré síti tak mohou mobilní internet v notebooku či telefonu využít naplno.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile: 3G v dalších pěti městech

T-Mobile pokračuje v avizovaném pokrývání měst 3G sítí podle plánu. Po prázdninovém spuštění rekordního počtu základnových stanic se rychlý mobilní internet...

Zavřít