Chuck Norris opět udeří

Pro statisíce fanoušků své kampaně s Chuckem Norrisem připravil T-Mobile další překvapení: festival nejlepších Chuckových filmů a především šaolinský chrám na pražském Smíchově – tzv. Chuckoleum. 

„Český národ miluje humor, tudíž věříme, že unikátní projekt Chuckolea ocení,“ říká Martin Jaroš, ředitel marketingové komunikace společnosti T-Mobile, a doplňuje: „Odezva fanoušků na internetu byla tak silná, že jsme se rozhodli vzít Chucka do ulic a zpříjemnit lidem předvánoční kalamitní čas.“

A co si pod názvem Chuckoleum vlastně představit? Kdysi dávno – v době, kdy zem byla ještě hranatá, a hodiny šly v protisměru, dostal Chuck dar. Bruce Lee, jeho soupeř a protivník, který mu zasadil nejednu ránu pod i nad pás, odkázal Chuckovi šaolinský chrám – Chuckoleum.

Stavba má tolik místností, kolik je měsíců v roce, a všichni zájemci ji mohou navštívit od 9. do 11. prosince, vždy mezi 10. a 18. hodinou v Nádražní ulici v Praze 5 (metro Anděl). Fanoušci se opravdu mají na co těšit – čeká je tu řada artefaktů z Chuckova života, jako například toaletní papír ze struhadlového plechu, kobra, jež skonala po uštknutí Chucka Norrise, a mnoho dalších exponátů nedozírné ceny. Pozvánky lze shlédnout na facebooku a na www.chuckovice.cz, kde navíc bude umístěna i virtuální prohlídka chrámu. Vstup je samozřejmě zdarma, a to i pro zákazníky konkurence.

Pro skalní fanoušky je připraven také festival filmů s Chuckem Norrisem. Filmová promítačka se rozběhne již pozítří, ve středu 8. prosince v kině Světozor. Projekce, která bude paralelně probíhat ve dvou sálech, začíná v 19 hodin. Na plátně se objeví takové filmové hity, jako jsou Cesta draka, Delta force, Nezvěstní v boji a další. Rozmanitý bude i doprovodný program, v rámci kterého lze získat chuckovské tričko, hercovu fotografii či potrénovat akční chvaty v počítačových hrách. Vstupné je 30 Kč, v ceně je welcome drink a festivalové tričko.

Mohlo by Vás zajímat:  Unikátní projekt sledování pohybu škodlivin v ovzduší startuje

Další exponáty dokumentující slavné Chuckovy kousky budou v prosinci k vidění ve třech obchodních centrech Praha Flora, Eden a Brno Avion. Těšit se tak lze na rotoped, na kterém Chuck Norris vyhrál Tour de France nebo rodný srub Chucka Norrise, který vlastnoručně postavil. V následujících dnech lze vybrané artefakty spatřit v Praze také ve speciálních CLV vitrínách.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
„Máme The Chemical Brothers,“ raduje se Open Air Festival a spouští předprodej

Praha/ Panenský Týnec - Hey Boy, Hey Girl! Tato čtyři magická slova ze stejnojmenné skladby The Chemical Brothers znamenají jediné....

Zavřít