Skiareály Snowhill ve spolupráci s O2 otevírají dětské parky

Naučit se lyžovat ještě nikdy nebylo zábavnější. Malí lyžaři ve skiareálech Snowhill mohou v letošní sezóně poprvé navštívit O2 Extra dětské parky. Čeká je pohádkový slalom, lyžařský kolotoč, provázkové vleky, jezdící koberce, snowtubing a speciálně upravené mírné svahy. A kdyby už měly zábavy na studeném vzduchu dost, mohou se ohřát v dětské klubovně. O2 Extra dětské parky vyrostly ve všech skiareálech Snowhill. Nejvybavenější jsou v Herlíkovicích (Vrchlabí), Kašperkách (Kašperské Hory) a Šachtách (Vysoké nad Jizerou). Zákazníci O2 registrovaní v O2 Extra Klubu mají vstup zdarma.

Ve spolupráci s lyžařskými středisky Snowhill nabízíme našim zákazníkům registrovaným v O2 Extra Klubu ještě řadu dalších výhod. Patří mezi ně až 30% slevy na permanentky, lyžařskou školu, ubytování, zapůjčení lyžařské výbavy nebo skibus zdarma,“ vysvětluje manažer sponzoringu a eventů Tomáš Dufek ze společnosti Telefónica O2.“ Věříme, že sportovce tělem i duší zaujme i možnost zalyžovat si v ranních hodinách zdarma nebo si bezplatně vychutnat slalom s profesionální časomírou.“

Dětem na míru
O2 Extra dětské parky jsou vybudovány na mírných svazích, které nejsou součástí sjezdovek. Vleky, které malé lyžaře vyvezou na mírný kopec, jsou provázkové, tedy určené pro nejmenší. Je ale možné využít i jezdící koberce, se kterými to jde nahoru úplně bez námahy. V kouzelném slalomu najdou děti místo slalomových tyčí pohádkové postavičky z měkkých materiálů. Ještě než se ale do slalomu pustí, mohou získat odvahu a základy rovnováhy na dětském kolotoči. Další dobrodružství zažijí nejmenší sportovci třeba při tzv. snowtubingu, tedy jízdě po svahu ve speciálním gumovém člunu.

Dohled zajistí rodiče nebo instruktoři
Rodiče možná sami často využijí možnost vydovádět se v dětských parcích se svými potomky a vrátit se tak do svého dětství. Pokud si však budou chtít zajezdit na velkých svazích, mohou své děti svěřit do péče školeným instruktorům. Děti bez dozoru nemají do parků přístup. Denní permanentka vyjde v rozmezí 150 až 200 Kč na osobu podle konkrétní lokality. Členové O2 Extra Klubu mají vstup v rámci výhod, které si mohou aktivovat na www.o2extra.cz, zdarma.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile testuje prodej partnerských řešení

Pilotní provoz prodeje partnerských řešení ve vybraných značkových prodejnách zahajuje T-Mobile tento týden. Kdo si chce zabezpečit svůj dům, auto,...

Zavřít