Zaměstnanci O2 podpořili nákupem vánočních dárků chráněné dílny

Společnost Telefónica O2 se dlouhodobě a systematicky zaměřuje na pomoc znevýhodněným osobám. Již tradiční předsváteční aktivitou je proto pořádání vánočních trhů chráněných dílen a výrobků Fair Trade. Letošní ročník se uskutečnil ve dvanácti budovách Telefónica O2 po celé České republice. Možnost nakoupit si originální dárky dostalo téměř 7 200 zaměstnanců v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Pardubicích, Kolíně a Příbrami. Celkově chráněné dílny utržily více než 317 tisíc korun.

Telefónica O2 pořádá tyto vánoční trhy prostřednictvím své firemní Nadace O2 od roku 2006. Akci zorganizovala ve spolupráci s padesáti šesti chráněnými dílnami. Zaměstnanci O2 zakoupením vánočních dárků, vyrobených lidmi s fyzickým nebo mentálním postižením, přispěli k jejich dalšímu zaměstnávání. Nákupem produktů Fair Trade podpořili práci zemědělců v rozvojových zemích a pomohli férovému podnikání, boji proti dětské práci a chudobě. V rámci vánočních a velikonočních trhů utratili zaměstnanci O2 od roku 2006 více než 1,8 milionu Kč.

„Stejně jako v uplynulých letech, jsou letošní Vánoce v O2 ve znamení dobročinnosti. Prostřednictvím takzvaného firemního dobrovolnictví se do nich zapojují naši zaměstnanci, kteří se sami shodli na tom, že peníze ušetřené vynecháním předvánočních veselic raději společnost věnuje potřebným. Velmi nás těší jejich neutuchající zájem pomáhat i utržená finanční částka, která potřebným zpříjemní nejen letošní Vánoce,“ říká Jiří Šuchman, ředitel vnějších vztahů společnosti Telefónica O2 a člen správní rady Nadace O2.

Kromě účasti na pravidelných vánočních a velikonočních trzích chráněných dílen a Fair Trade, mohou zaměstnanci O2 pomáhat dalšími způsoby. Například v rámci projektu Daruj krev s O2 darovalo v roce 2009 více než 242 zaměstnanců celkem 109 litrů krve.

Mohlo by Vás zajímat:  Zákazníci O2 mohou jezdit pražskou MHD tři měsíce zdarma!

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Za 36 dní si zákazníci objednali 36 000 dárků

Letošní Vánoce u T-Mobile jsou opravdu štědré. Desetitisíce zájemců o dárky z nabídky největšího tuzemského operátora jsou jednoznačným důkazem. T-Mobile se...

Zavřít