Datové paušály a modemy Vodafonu bude prodávat i Mironet

Po úspěšně navázané spolupráci s jedním z největších IT distributorů, společností TechData, pokračuje Vodafone ve strategii rozšíření nepřímého prodeje datových služeb spoluprací se společností Mironet. Mobilní datové služby Vodafonu tak budou dostupné již u dvou předních prodejců notebooků v České republice. K notebookům zakoupeným u společnosti Mironet zákazníci navíc získají exkluzivní čtvrtinovou slevu na datový paušál na rok.

Po 56 nových franšízových prodejnách, řetězcích Tesco, Globus, Interspar, Electro World a Tipsport, stanicích Českých drah a pobočkách České pošty a prodejcích elektroniky TechData a Alza.cz, se společnost Mironet stává dalším klíčovým partnerem při rozšiřování nepřímého prodeje služeb Vodafonu,“ říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům Vodafonu.

U Mironetu mohou zákazníci taktéž zakoupit několik telefonů z portfolia Vodafonu společně s předplacenou kartou. Momentálně Mironet nabízí nejlevnější dotykový telefon Vodafone 547i, nebo žádaný HTC Wildfire Black s operačním systémem Android.

Vodafone tuto spolupráci zahajuje exkluzivní čtvrtinovou slevou na datový tarif Připojení na stálo na rok (FUP 3GB).

  • Pro zákazníky, kteří si koupí datové služby od Vodafonu společně s přenosným počítačem z Mironetu.
  • Datový tarif Připojení na stálo je tak vyjde na 354 Kč vč. DPH měsíčně
  • Běžná cena je 472,50 Kč vč. DPH.

Zákazníci mohou skrze Mironet zakoupit následující modemy:

  • 3G modem (pro 3G technologii pokrytí v městských oblastech – 35 % ČR) – 777 Kč včetně DPH
  • KOMBO modem (pro 3G pokrytí a navíc i CDMA pokrytí ve venkovských oblastech – 80 % ČR) – 1477 Kč včetně DPH

V případě dobré platební morálky získají zákazníci navíc po 3 měsíčním využívání datového tarifu ve 2 po sobě následujících vyúčtováních 250 Kč slevu na datové služby.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone jako první na český trh přináší sdílené tarify

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
iPhone 4 se vrací do Čech. Vodafone jich má dostatek

Vodafone disponuje dostatečně velkým množstvím žádaného telefonu Apple iPhone 4, který patřil v posledních týdnech v Česku k nedostatkovému zboží....

Zavřít