Internet od O2 již od 300 Kč měsíčně

Telefónica O2 spouští od 17. ledna 2011 časově omezenou zvýhodněnou nabídku. Zákazníci si mohou pořídit internet od O2 již od 300 Kč měsíčně. Akční nabídka je platná do 14. února 2011.

Pro zákazníky, kteří nemají internet a hledají připojení na doma nebo se svým stávajícím připojením nejsou spokojeni, máme připravenou akční nabídku na rychlý Internet na doma. Jedná se o ADSL internet s rychlostí až 16 Mb/s za 400 Kč měsíčně na celý rok.

Pokud zákazníci již využívají některý z tarifů O2 Neon nebo O2 Podnikání, získají díky kombinaci mobilního hlasového tarifu a Internetu na doma slevu 100 Kč měsíčně na svém hlasovém tarifu. Rychlý internet je pak vyjde nadodatečných 300 Kč měsíčně.

„Nabízíme jak kvalitní vysokorychlostní připojení k internetu na doma za výhodnou cenu, tak rychlý mobilní internet pro notebooky a to s nejlepším pokrytím.Na Chytré síti tak budou počítače a notebooky fungovat naplno.Pro zákazníky, kteří si nejsou jisti, jaké připojení k internetu je pro ně nejvhodnější, máme na našich prodejnách speciálně vyškolené prodejce, kteří rádi poradí se správným výběrem „, říká Petr Matějovský, ředitel segmentu pro mobilní hlas a data společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Akce je určena pro nové zákazníky. Zvýhodněná cena Internetu na doma platí na první rok užívání služby. Navíc je možné si službu pořídit bez závazku či jakýchkoli poplatků za pevnou linku.

Pro zákazníky, kteří hledají připojení pro svůj notebook i mimo domov, např. jako doplněk ke svému pevnému internetu, máme O2 Mobilní Internet Start za 300 Kč měsíčně. Zákazníci, kteří již mají Internet na doma od O2 zaplatí za O2 Mobilní Internet Start pouze 200 Kč měsíčně. Praktický USB modem stojí při úvazku na 24 měsíců pouze 495 Kč, standardní cena je 995 Kč vč. DPH.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone postupně přesměruje provoz z vodafonesms.cz na Vodafone park

Počet registrovaných uživatelů portálu Vodafone park a jeho SMS a MMS bran vzrostl od listopadu na více než 400 000....

Zavřít