O2 TV jen za 250 Kč měsíčně na půl roku

Společnost Telefónica O2 od 17. ledna 2011 přináší časově omezenou zvýhodněnou nabídku pro stávající i nové  zákazníky. Digitální televizi O2 TV si tak k nově pořízenému nebo stávajícímu O2 Internetu nyní mohou pořídit na půl roku pouze za 250 Kč měsíčně. Zákazníci tak získají až 39 programů v digitální kvalitě, přístup do TV Archivu, vlastní videopůjčovnu s názvem Videotéka a možnost bezplatně nahrávat oblíbené pořady. Akce platí do konce února 2011.

„Zákazníci si mohou pořídit digitální televizi O2 TV s úsporou až 2 400 Kč za půl roku. Již v základní nabídce si může každý vybrat jen ty programy, které ho opravdu zajímají. Neplatí tak za něco, co nevyužívá,“ říká Aleš Veselý, marketingový ředitel segmentu domácností, společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Všichni zákazníci mohou nyní sledovat své oblíbené programy v digitální kvalitě za cenu 250 Kč měsíčně po dobu šesti měsíců. Uvedená cena je platná při zřízení služby se závazkem na 24 měsíců. Stačí, pokud si od 17. ledna do 28. února 2011 k O2 Internet objednají službu O2 TV. Cena je platná pro všechny kombinace v rámci základní programové nabídky O2 TV Flexi. Pokud zákazníkovi zvolená programová skladba nevyhovuje, má možnost si ji každých 30 dnů bezplatně změnit. Součástí O2 TV Flexi je také přístup do archivu televizních pořadů, Videotéky či bezplatné nahrávání pořadů.

Set-top-box, potřebný k provozování služby O2 TV, získají zákazníci, v případě uzavření smlouvy na dobu 24 měsíců, do pronájmu za 1 Kč nebo si jej mohou přímo koupit, a to za jednorázovou částku 2 900 Kč vč. DPH.

Mohlo by Vás zajímat:  Výsledky jednání řádné valné hromady

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone pomůže firmám k vyššímu obratu

Vodafone jako první operátor na trhu přichází s konkrétním konceptem, jak firmám pomoci zvýšit výnosy a být úspěšnější. V rámci...

Zavřít