Půjčovna her Frag přivítala 20 000. registrovaného návštěvníka

První on-line půjčovna počítačových her frag.cz přivítala jubilejního zákazníka. Šťastlivec s přezdívkou Vykas získá od společnosti T-Mobile Nintendo Wii Red Super Mario Bros z limitované edice se 3 hrami, mikinu, tričko, a to vše připravené v praktickém batohu T-Mobile Hannah. 

Herní portál www.frag.cz nabízí na 529 titulů a každý týden přibývají další. Noví hráči mají 7 dní zdarma na vyzkoušení všech her bez jakýchkoli závazků, bez nutnosti registrace. Web má v současné chvíli 369 100 unikátních návštěvníků, z nichž je nyní dvacet tisíc registrovaných. Půjčovna eviduje také skalní fanoušky – největší vytrvalec zde strávil již přes 1 000 hodin, další v řadě získal 100 000 bodů v komunitním systému. V první desítce nejhranějších her figuruje pět v českém jazyce.

V nabídce Fragu je více než pět set her. Pětistou nabízenou hrou se stal stylově Luxor 5. Toto dobrodružné puzzle ze starověkého Egypta vyšlo po 5 letech od prvního dílu. Na frag.cz byl exkluzivně k mání v den světového vydání také 3. díl „kamínkové“ série Bejeweled 3, které se doposud prodalo ve světě více než 50 milionů kusů. Hra z této série se prodává každou čtvrtou vteřinu. Bejeweled 3 se na frag.cz stala okamžitě nejhranějším titulem.  V těsném závěsu za ní pak na pomyslném žebříčku následuje Plants vs. Zombies. Naši zákazníci jsou již však téměř odborníky, a tak úspěch slaví i méně známé, leč kvalitou mnohdy převyšující hry, jako Treasures of Montezuma, Heroes of Hellas 2 či 4 Elements. Mezi zajímavosti posledních dní patří přidání novinky o populárním doktorovi z televizního seriálu Dr. House (House M.D.).

On-line půjčovna funguje na bázi předplatného, hry jsou rozděleny do balíčků. Začátečníkům je určen balíček Relax za cenu 99 Kč, který pootevře dveře do světa her nabídkou více než 150 titulů. Pro středně pokročilé je připraven balíček Odvaz za 199 Kč, kde naleznou téměř 300 zajímavých lahůdek. Pro opravdové hráče je pak nachystán balíček Naplno, který za 299 Kč poskytuje přístup k více než pěti stovkám her. A který titul kraluje žebříčkům v jednotlivých skupinách? Nejoblíbenější hrou z balíčku Relax je Fishdom CZ, u balíčku Odvaz vede Escape the Museum 2 CZ a v Naplno pak vyhrává Bejeweled 3.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile podpoří zelené projekty neziskovek

Frag vychází rovněž v tištěné podobě, má 68 stran a stojí 49 Kč. Jubilejní desáté číslo vyšlo v novém konceptu a s novým designem v nákladu 20 000 výtisků. Jako dárek v něm byl přiložen kupón na balíček Relax v hodnotě 99 Kč se 150 počítačovými hrami na měsíc zdarma. Zákazníci T-Mobile si navíc z časopisu mohou za cenu jedné SMS (dle tarifu) stáhnout do mobilního telefonu hru My Sims v českém jazyce.

Více informací na www.frag.cz

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 pořádá soutěž ve slalomu

Zákazníci společnosti Telefónica O2 mají jedinečnou možnost vyzkoušet si sjezd slalomu měřeného profesionální časomírou a vyhrát zajímavé ceny. Soutěž probíhá...

Zavřít