Rudolf Urbánek výkonným ředitelem prodeje a služeb zákazníkům

Rudolf Urbánek, v současnosti senior manažer prodeje korporátním a SME zákazníkům ve Slovak Telekomu, byl jmenován výkonným ředitelem prodeje a služeb zákazníkům T-Mobile Czech Republic a.s. Nahradí tak Miroslav Rakowského, který od počátku letošního roku zastává pozici generálního ředitele polské společnosti PTC (Polska Telefonia Cyfrowa). 

Rudolf Urbánek (31) je absolventem Fakulty managementu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Jako obchodní ředitel se ujme vedení divize Zákaznické péče a obchodu 1. března 2011. Do té doby povede zmíněný útvar v zastoupení Aleš Kubík, ředitel rozvoje a zásobování CSS kanálů TMCZ.

Rudolf Urbánek pracuje v Slovak Telekomu od roku 2001. Během více než deseti let získal rozsáhlé zkušenosti jak v oblasti obchodu, tak marketingu. Jako senior manažer prodeje mobilních i fixních služeb korporátním a SME zákazníkům byl zodpovědný za plnou integraci prodejních sítí T-Mobile Slovensko a Slovak Telekomu i za řízení přímých i nepřímých prodejních sítí v segmentu velkých firem a SME. Před nástupem do T-Mobile pracoval například v Poštovej banke.

“Jsem opravdu rád, že se Rudolf připojí k našemu týmu. Jsem si jistý, že bude velkou posilou a že jeho skvělé znalosti a rozsáhlé zkušenosti přispějí dalšímu rozvoji naší společnosti,” říká Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile Czech Republic.

Rudolf Urbánek vedle rodné slovenštiny mluví anglicky a německy. Je ženatý a má dvouletou dceru. Volný čas nejraději tráví se svou rodinou. Mezi jeho koníčky patří cestování, literatura, pohyb na čerstvém vzduchu nebo lyžování.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile podpoří zelené projekty neziskovek

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 TV jen za 250 Kč měsíčně na půl roku

Společnost Telefónica O2 od 17. ledna 2011 přináší časově omezenou zvýhodněnou nabídku pro stávající i nové  zákazníky. Digitální televizi O2...

Zavřít