České hrady a zámky budou telefonovat s Vodafonem

Vodafone nedávno získal nového zákazníka z oblasti veřejné správy, Národní památkový ústav, díky němuž bude telekomunikační služby dodávat všem hradům a zámkům v České republice. Spolupráci s Národním památkovým ústavem Vodafone uzavřel na 3 roky. České hrady a zámky tak využívají u Vodafonu 2 000 SIM karet.

„Jsme rádi, že se nám daří v segmentu státní správy získávat významné klienty, ke kterým Národní památkový ústav rozhodně patří. Snažíme se každému novému klientovi nabídnout služby šité na míru za co nejlepších podmínek,“ říká Tomáš Linhart, Manažer prodeje pro zákazníky z veřejné správy.

„Nabídka Vodafonu byla pro Národní památkový ústav v rámci veřejné zakázky nejvýhodnější a znamená pro nás významné snížení nákladů,“ uvedl Ing. Josef Pavlíček provozně ekonomický náměstek Národního památkového ústavu.

Vodafone nabízí úspěšně své telekomunikační služby v pevné a mobilní síti od nejmenších obcí přes regionální správu až po ministerstva a další úřady s celostátní působností.

Mohlo by Vás zajímat:  Novou marketingovou ředitelkou Vodafonu je od dubna Stephanie Jackson

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
2010: nové služby, nové výzvy

V roce 2010 se T-Mobile musel vypořádávat s řadou výzev, jako byla například doznívající ekonomická recese, zvyšující se regulační tlaky ze strany...

Zavřít