Guido Kerkhoff opustí Deutsche Telekom

Současný člen managementu společnosti Deutsche Telekom odpovědný za region Evropa nastoupí do funkce finančního ředitele společnosti Thyssen-Krupp AG

Guido Kerkhoff, který jako člen managementu odpovídá za řízení aktivit koncernu Deutsche Telekom v Evropě, požádal dozorčí radu o ukončení své smlouvy tři roky před jejím vypršením. Generální výbor dozorčí rady doporučí dozorčí radě, aby na svém příštím zasedání s ukončením smlouvy souhlasila. Guido Kerkhoff se má stát novým finančním ředitelem společnosti Thyssen-Krupp AG.

Generální ředitel koncernu Deutsche Telekom, René Obermann, mu poděkoval za jeho významný přínos při vybudování oddělení, které v rámci koncernu nese odpovědnost za řízení aktivit v Evropě. „Guido Kerkhoff toto oddělení vytvořil a úspěšně jej řídil, což je pro Deutsche Telekom velmi důležité, a to přes obtížnou celkovou ekonomickou situaci v mnoha zemích, jež měl na starosti. Rádi bychom mu za jeho práci a obrovské nasazení poděkovali a popřáli mu mnoho úspěchů v jeho nové funkci.“

Guido Kerkhoff je členem managementu společnosti Deutsche Telekom AG od března 2009. Odpovídá za řízení dceřiných společností koncernu v Evropě, které nabízejí pevné i mobilní komunikační služby. Patří mezi ně společnosti ze skupiny OTE v Řecku, Rumunsku, Albánii a Bulharsku, skupina Magyar Telekom v Maďarsku a její dceřiné společnosti v Černé Hoře a Makedonii, jakož i Slovak Telekom na Slovensku a T-Hrvatski Telekom v Chorvatsku. Od dubna 2010 odpovídá i za dceřiné společnosti v Nizozemí, Rakousku, Polsku a České republice, které poskytují služby mobilních komunikací, společný podnik ve Velké Británii a mezinárodní prodej, služby a marketing.

Od dubna 2002 zastával Guido Kerkhoff různé manažerské pozice v rámci finančního oddělení společnosti Deutsche Telekom. V roce 2006 byl jmenován ředitelem účetnictví a controllingu na úrovni koncernu Deutsche Telekom.

Guido Kerkhoff vystudoval ekonomiku a řízení podniku a svou kariéru zahájil ve společnosti VEW AG, kde od roku 1995 do roku 1996 pracoval v oddělení účetnictví na úrovni skupiny. Následně přijal funkci ředitele oddělení pro projekty a základní politiky v rámci odboru účetnictví a controllingu společnosti Bertelsmann AG, kterou zastával přes tři roky, než z této společnosti odešel.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Deutsche Telekom uvádí první datový paušál platný v Evropské unii

Nové tarify, výrazné snížení cen, dostupnost v celé Evropské unii a úplná kontrola nad výdaji – to je nová roamingová nabídka...

Zavřít