O2 přináší nové tarify a balíčky pro výhodné volání z pevné linky

Společnost Telefónica O2 představuje výhodné tarify a balíčky pro volání z pevné linky, se kterými mohou zákazníci telefonovat do všech mobilních sítí v ČR od 2 Kč za minutu. Pro ty, kteří potřebují telefonovat do zahraničí, připravilo O2 nově volání na pevné linky do 47 zemí světa již od 2 Kč za minutu. Tyto nové tarify a balíčky O2 Volání Mobil a O2 Volání Zahraničí mohou zákazníci kombinovat podle toho, kam volají nejčastěji. Balíčky mohou dále využívat společně s fixními hlasovými tarify, které mají volné minuty na volání do pevných sítí v ČR. Zákazník tak získává atraktivní ceny na volání do všech směrů. Nabídka je platná pro rezidentní zákazníky a zákazníky z řad drobných podnikatelů.

„Reagujeme na potřebu našich zákazníků využívajících pevnou linku a nabízíme jim výhodné volání jak do mobilních sítí v ČR, tak na pevné linky do zahraničí. Tarif O2 Volání Zahraničí 100 v kombinaci s Internetem na doma a balíčky na volání do zahraničí nabízí aktuálně nejnižší minutové ceny mezinárodních hovorů v našem portfoliu pro rezidentní zákazníky a pro zákazníky z řad drobných podnikatelů,“ říká Aleš Veselý, ředitel segmentu domácností společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

O2 Volání Mobil

Nové tarify i balíčky O2 Volání Mobil jsou zákazníkům dostupné ve dvou variantách – O2 Volání Mobil 60 a O2 Volání Mobil 120. S tarifem i balíčkem O2 Volání Mobil 60získají 60 volných minut do všech tuzemských mobilních sítí. Pokud si tarif objednají jako doplňkovou službu k Internetu na doma nebo jako nadstavbový balíček k vybraným fixním hlasovým tarifům, pořídí ho za 120 Kč měsíčně. Samostatně je pak vyjde na 550 Kč měsíčně. S tarifem i balíčkem O2 Volání Mobil 120 získají zákazníci 120 volných minut do všech tuzemských mobilních sítí, a to za 240 Kč ve formě doplňkové služby k Internetu na doma nebo nadstavbového balíčku nebo za 650 Kč samostatně.

Mohlo by Vás zajímat:  Časopis Originál od O2 nově s neviditelným obsahem
Tarif/ balíček Volné minuty do mob. sítí v ČR Tarif k Internetu na doma/ balíček ke stávajícímu tarifu Samostatný tarif
O2 Volání Mobil 60 60 120 Kč/měsíc 550 Kč/měsíc
O2 Volání Mobil 120 120 240 Kč/měsíc 650 Kč/měsíc

Volné minuty lze využít kdykoliv ve špičce i mimo špičku. Pro navýšení počtu volných minut mohou zákazníci kombinovat tarif s balíčky a získat tak až 300 volných minut pro volání do mobilních sítí v České republice (kombinací tarifu O2 Volání Mobil 120 a balíčků O2 Volání Mobil 120 a O2 Volání Mobil 60). Balíčky nelze kombinovat s tarify O2 Mini a O2 Standard. Pro zákazníky je pak výhodnější přejít na některý z nových tarifů.

Při provolání tarifní výhody, při volání na pevnou linku v ČR nebo do zahraničí a po provolání volných minut z balíčků platí zákazník standardní ceny dle příslušného základního tarifu.

O2 Volání Zahraničí

S novým tarifem i balíčky O2 Volání Zahraničí mohou zákazníci telefonovat do 47 zemí světa. Jsou dostupné ve třech variantách:

Tarif/balíček Volné minuty do zahr. pevných sítí Tarif k Internetu na doma / balíček ke stávajícímu tarifu Tarif
O2 Volání Zahraničí 20 20 50 Kč/měsíc X
O2 Volání Zahraničí 50 50 120 Kč/měsíc X
O2 Volání Zahraničí 100 [1] 100 200 Kč/měsíc 600 Kč/měsíc

Volné minuty lze čerpat kdykoliv bez omezení času. Balíčky lze zřídit ke všem fixním hlasovým tarifům, s výjimkou balíčku O2 Volání Zahraničí 100,který nelze kombinovat s tarify O2 Mini a O2 Standard. Pro zákazníky je pak výhodnější přejít na některý z nových tarifů.

Při provolání tarifní výhody, při volání na pevnou linku v ČR nebo do mobilních sítí v ČR a v zahraničí a při provolání volných minut z balíčků platí zákazník standardní ceny dle příslušného základního tarifu.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Konec zimy v O2 se smartphony Nokia

O chytré telefony Nokia a službu Internet v mobilu byl před Vánocemi v nabídce O2 velký zájem. Společnost Telefónica O2...

Zavřít