Vodafone vede v 3G pokrytí České republiky

Vodafone k dnešnímu dni pokrývá vysokorychlostním 3G signálem 44 % populace České republiky, čímž se stává mezi operátory jedničkou. Do konce letošního srpna pokryje Vodafone signálem rychlého mobilního internetu 60 % populace republiky. V souvislosti s pokrýváním 3G signálem připravil Vodafone hru o poklady na mapě republiky umístěné na Facebooku.

3G hra “Hledej poklady” je sociální hra s prvky strategie, která umožňuje uživatelům obsadit prázdná území, bránit si je, zároveň bojovat o již obsazená a získávat tak zlaťáky. Souboj se odehrává na reálné mapě ČR a soutěžící tak mohou bojovat o svou domovinu, nebo oblíbený kraj. Pro souboj však hra nevyužívá žádné násilí, ale jednoduchý algoritmus typu kámen-nůžky-papír. Více informací i samotnou hru naleznou uživatelé na http://apps.facebook.com/hledejpoklady.

Kromě 3G sítě mohou zákazníci Vodafonu využívat mobilní datové připojení přes CDMA síť MobilKomu, která pokrývá 75 procent populace, a síť 2G – EDGE, jejíž pokrytí je dostupné 95 procentům obyvatel České republiky.

Mohlo by Vás zajímat:  Dalším plnohodnotným virtuálním operátorem v síti Vodafonu se stal DH Telecom

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 přináší v březnu zvýhodněné kombinace služeb

O2 přináší březnovou zvýhodněnou nabídku ADSL internetu. Za cenu 650 Kč měsíčně na rok si mohou zákazníci pořídit ADSL internet...

Zavřít