Netbook Lenovo IdeaPad od T-Mobile za 1 Kč

T-Mobile připravil další novinku pro milovníky surfování. Nejrychlejší internet si od 6. dubna budou moci vychutnat s netbookem Lenovo IdeaPad S10-3, a to i s USB modemem, každý za pouhou jednu korunu. 

Jediné, co musí zákazník pro jejich získání udělat, je aktivovat si nebo prodloužit jakýkoli aktuálně nabízený mobilní hlasový tarif na dobu dvou let a k tomu si pořídit datový tarif. Vybrat si lze ze dvou alternativ: Internet na cesty Standard za 499 Kč s DPH pro běžné uživatele nebo pro náročnější surfaře pak Internet na cesty Premium za 999 Kč s DPH na 24 měsíců.

K Internetu na cesty Standard je připraven USB modem Huawei E1750, k Internetu na cesty Premium je to pak USB Huawei E1823, který podporuje technologii HSPA+. Oba vždy po jedné koruně.

A co netbook Lenovo IdeaPad S10-3 umí? Velikostí malý, výkonem ale naprosto dostačující netbook má spolehlivý procesor Intel Atom N455, originální Windows7 Starter, 10,1″ displej s LED podsvícením, 16:9 širokoúhlý, 250GB pevný disk, integrovanou web kameru 0,3M, integrovanou čtečku karet, 3x USB port 2.0 a nezbytnou wi-fi.

Netbook má navíc také nainstalovaný software web´n´walk manager, díky kterému není nutné připojená datová zařízení složitě nastavovat.

Zájemci mohou nabídky využít na všech prodejních místech T-Mobile. Při zakoupení na prodejně není nutné čekat na dodání, netbook si lze odnést rovnou domů.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE ZAČNE S LTE POKRÝVÁNÍM VENKOVA V PLZEŇSKÉM KRAJI

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zákazníci Vodafonu si mohou za příplatek obnovit FUP

Zákazníci Vodafonu, kteří hodně surfují a překročí svůj měsíční datový limit, si ho nyní mohou za příplatek i několikrát obnovit....

Zavřít