Placení mobilem za vstupenky na Ticketstream exkluzivně pro zákazníky T-Mobile

T-Mobile jako jediný operátor v České republice nabízí svým zákazníkům možnost zaplatit pomocí mobilního telefonu za lístky na kulturní a hudební akce na stránkách Ticketstream.cz. Novinky mohou využít uživatelé tarifních programů i majitelé předplacených karet, přičemž maximální hodnota jedné transakce může být až 1 200 korun. 

T-Mobile dlouhodobě podporuje rozvoj mobilních plateb na českém trhu. Pořízení vstupenek na kulturní akce přímo v mobilu se řadí mezi nejoblíbenější varianty.

„Zákazníci T-Mobile již v současné době využívají běžně mobilní platby pro nákup lístků na hudební akce pod hlavičkou t-music. Například v loňském roce bylo na jeden z koncertů t-music Kryštof tour zaplaceno mobilem 89 % všech prodaných vstupenek,“ říká Vít Šoupal, senior manažer mobilních plateb.

Novinka dostupná na www.ticketstream.cz nyní zákazníkům T-Mobile umožňuje, aby za lístky jednoduše zaplatili ze svého mobilu. K uzavření transakce nepotřebují číslo platební karty či bankovního účtu. Majitelům předplacených karet je částka stržena přímo z jejich kreditu, tarifním uživatelům se částka objeví na jejich pravidelném měsíčním Vyúčtování služeb. Maximální výše jednoho nákupu může dosáhnout 1 200 korun, denní limit je pak standardně nastaven na 3 000 korun.

Společnost Ticketstream nabídkou tohoto řešení z rodiny „plať mobilem“ navazuje na svůj předchozí projekt vstupenka.mobi, který od poloviny loňského roku nabízí uživatelům mobilního internetu nákup vstupenek na kulturní akce přímo v mobilním telefonu. Zákazníci si tak mohli pohodlně zakoupit lístky například na festivaly HRADY CZ, Sázavafest nebo Říp fest.

O plať mobilem
Jednotná platební značka „plať mobilem“, na jejímž zavedení se T-Mobile aktivně podílel se všemi mobilními operátory sdruženými v Asociaci provozovatelů mobilních sítí, má za cíl srozumitelným způsobem představit zákazníkům různé druhy mobilních plateb – platební brány, Premium SMS, DMS a Audiotex, a jejich využití.

Mohlo by Vás zajímat:  TWIST NABÍDNE VOLÁNÍ ZA 1,50 KČ/MIN

Více informací zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Electronic Beats Festival opět v Praze

Hudební a lifestyleový program Electronic Beats, v rámci kterého vystoupila v České republice od roku 2006 řada vynikajících hudebních interpretů...

Zavřít