Vodafone popáté hlavním partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Vodafone pokračuje v pětileté tradici a stal se hlavním partnerem 46. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Zároveň s klubem Aeroport poprvé do Karlových Varů zákazníkům přinese koncept Cinema Royal. V rámci MFF KV Vodafone také uspořádá jednodenní golfový turnaj, tradičně připraví pro všechny návštěvníky festivalu SMS rezervační systém vstupenek a u hotelu Thermal otevře Star Club, v němž se budou všichni festivaloví fanoušci moci zdarma vyfotit jako filmové hvězdy.

„Filmovým nadšencům letos poprvé na MFF KV přineseme koncept Cinema Royal, tedy projekci filmů na exkluzivním místě mimo klasické sály kin, kterou zrealizujeme společně s klubem Aeroport,“ říká Markéta Moreno, ředitelka pro značku a komunikaci Vodafone a dodává: „V Aeroportu zároveň pro všechny naše zákazníky připravíme speciální dárek.“

Vodafone nabídne všem festivalovým návštěvníkům možnost rezervovat si filmovou vstupenku zasláním SMS zprávy nebo přímo z mobilního telefonu. V minulých letech tuto možnost využily desítky tisíc festivalových návštěvníků.

Golfový turnaj Vodafonu se odehraje 6.7. 2011.v Golfresortu Karlovy Vary. Zúčastní se ho na sto hráčů z řad firemních zákazníků Vodafonu, ale i herců a filmařů.

Vodafone na MFF Karlovy Vary připraví:

  • Star Club, kde se budou moci lidé zdarma vyfotit jako filmové hvězdy
  • Koncept Cinema Royal, ve spolupráci s klubem Aeroport
  • V klubu Aeroport dárek zdarma pro zákazníky Vodafonu
  • Jednodenní golfový turnaj
  • SMS rezervační systém na vstupenky do kina
Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone Czech Republic oznámil předběžné výsledky pro rok končící k 31. březnu 2015

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Chytré telefony ještě dostupnější, aneb s chytrým telefonem se to dá

T-Mobile rozšiřuje svou nabídku chytrých telefonů za výhodnou cenu. Nově slevu až 2 000 korun získá i zákazník, který si...

Zavřít