Čilichili.cz spouští soutěž pro maturanty

Všichni, kteří budou letos maturovat, se mohou přihlásit do soutěže Tablománie a vyhrát pro svou třídu 20 tisíc korun na útratu za maturitní večírek. Stačí, když pošlou fotografii tabla třídy, se kterou maturují. Hlasování o nejhezčí tablo proběhne na http://www.vodafone.cz/student.

„Cílem soutěže Tablománie je podpořit tarif Vodafonu Student na míru, v rámci kterého si mohou mladí lidé sestavit výhodné balíčky volání, SMS a internetu podle svých potřeb,“ říká Martin Pistulka, šéfredaktor Čilichili.cz ve Vodafonu.

Útratu na maturitním večírku ve výši 20 tisíc korun zaplatí Vodafone dvěma vítězům. První hlavní cenu vyhraje tablo, které ve finále dostane největší počet hlasů od čtenářů, druhou pak udělí porota složená z členů redakce. Kromě toho vítězné třídy získají balíček Kamarádi na 12 měsíců zcela zdarma.

Deset dalších tříd, které postoupí do semifinále, získá pro každého maturanta roční předplatné časopisu Čilichili a další zajímavé ceny.

O nejhezčí tablo mohou lidé hlasovat do 15. června.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone o víkendu aktualizuje systémy

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile otvírá t-music fond na podporu českých kapel a interpretů

Situace na českém hudebním trhu příliš důvodů k optimismu nedává. T-Mobile proto přichází s pomocnou rukou v podobě t-music fondu. Ten by měl...

Zavřít