Nadace Vodafone Česká republika má nové vedení

Novým ředitelem Nadace Vodafone Česká republika se stal Ondřej Zapletal, v roli koordinátorky působí nově Hana Lukáčová.

Novým ředitelem Nadace Vodafone, která patří mezi největší firemní nadace v ČR se stal Ondřej Zapletal (36). Bohaté zkušenosti s vedením sociálně prospěšných projektů si přinesl z neziskové organizace Člověk v tísni. V roli vedoucího působil od roku 2001 na misích v Afghánistánu, na Srí Lance a v Barmě a v roce 2010 vedl programy humanitární a rozvojové pomoci pro jihovýchodní Asii, kde měl na starosti celkové řízení a koordinaci projektů.

„Mou prioritou v Nadaci Vodafone bude další rozvoj unikátního a velmi úspěšného programu Rok jinak a dalších aktivit posilujících rozvoj občanské společnosti a neziskového sektoru v České republice. Chtěl bych, aby Nadace Vodafone byla inspirativním partnerem neziskovým organizacím a mladým lidem, se kterými spolupracuje, a přinášela i nadále jedny z nejkvalitnějších a nejinovativnějších programů, které jsou mezi firemními nadacemi v ČR k vidění,“ řekl nový ředitel nadace Ondřej Zapletal.

Ondřej Zapletal absolvoval filosofickou fakultu Karlovy univerzity, studoval rovněž v USA, Kanadě a Irsku. Mezi jeho koníčky patří pobyt v přírodě, knihy a kavárenské povalečství.

Novou koordinátorkou Nadace Vodafone se stala Hana Lukáčová (29). Dříve působila zejména v neziskovém sektoru a v oblasti sociologického výzkumu. Pracovala jako fundraiser a projektový manažer v občanském sdružení Dům tří přání, které se zaměřuje na pomoc ohroženým dětem a jejich rodinám, podílela se na sociologických výzkumech ve společnosti GAC a v Národním institutu dětí a mládeže Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Jako dobrovolník působila v řadě organizací zaměřujících se na pomoc znevýhodněným dětem.

Hana Lukáčová absolvovala sociologii na Karlově univerzitě a v současné době studuje psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. Ve volném čase ráda cestuje a závodně se věnuje hře Scrabble.

Mohlo by Vás zajímat:  Vánoční dárek si aktivovalo již 100 000 zákazníků Vodafonu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica v České republice mění obchodní název

Dnešním dnem byl do obchodního rejstříku zapsán nový název společnosti a Telefónica v České republice změnila své jméno na Telefónica...

Zavřít