Organizační změny ve vedení společnosti

Od 15. května 2011 dochází ve společnosti Telefónica O2 Czech Republic ke vzniku nového oddělení Korporátní komunikace. Do nově vzniklé divize nastupuje Dana Dvořáková na pozici ředitelky Korporátní komunikace. Dana Dvořáková má bohaté profesní zkušenosti v oboru komunikace, které získala ve velkých firmách působících na českém a slovenském trhu – Ahold, Unipetrol, České Aerolinie, VÚB, a Český Telecom.

Ve své nové roli bude Dana Dvořáková zodpovědná za Public Relations, za oblast společenské odpovědnosti (CSR) a Nadaci O2. Bude reportovat přímo generálnímu řediteli a zároveň se stane jedním z členů Executive Committee.

Dlouhodobé zkušenosti Dany budou jednoznačným přínosem nejen pro novou divizi Korporátní komunikace, ale i pro celou naši společnost.Přeji Daně mnoho úspěchů v její nové roli,“ říká Luis Malvido, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 má nejlepší mobilní internet, potvrdil průzkum (anketa)

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Čilichili.cz spouští soutěž pro maturanty

Všichni, kteří budou letos maturovat, se mohou přihlásit do soutěže Tablománie a vyhrát pro svou třídu 20 tisíc korun na...

Zavřít