Výhodné ceny chytrých telefonů s internetem v mobilu od O2

Telefónica O2 připravila pro své zákazníky zvýhodněné ceny dvaceti chytrých telefonů. Tyto ceny jsou platné pro nové i stávající zákazníky, pokud používají hlasový tarif společně s internetem v mobilu.

Ti, kteří si k mobilnímu hlasovému tarifu od O2 aktivují O2 Internetu v mobilu a uzavřou smlouvu na 24 nebo 36 měsíců, získají uvedené chytré telefony až o 2 500 Kč levněji. Při aktivaci tarifu O2 Internet v mobilu Start za stejných podmínek zaplatí zákazníci až o 1 500 Kč méně. Nabídka platí od 1. května do 31. května 2011.

Konkrétní výše slevy se odvíjí od vybraného typu mobilního telefonu a minimálního plnění. V případě, že je cena dotovaného telefonu nižší než poskytnutá sleva, získá zákazník telefon za 1 korunu. Sleva je nepřenositelná a může být uplatněna pouze v okamžiku aktivace nové nebo prodloužení stávající smlouvy.

Přehled dvaceti mobilních telefonů, u kterých mohou zákazníci v květnu uplatnit slevu

LG P500 Optimus One HTC Desire HD
LG P350 Optimus 2X HTC Wildfire
LG P350 Optimus Me HTC Desire S
Samsung i9000 Galaxy S HTC HD2
Samsung Galaxy Mini Nokia 5230
Samsung Galaxy Ace Nokia C5-03
Samsung Nexus S Nokia C5-00
Apple iPhone 4 16GB Nokia C7
Huawei U8100 Nokia E72
Sony Ericsson Xperia X8 Nokia N8

Telefónica O2 přinesla také od května dvě novinky v nabídce mobilních telefonů a slevy na vybrané modely ve stávajícím portfoliu. Novinkami jsou výkonný smartphone LG Optimus 2X a špičkově vybavený komunikátor HTC Desire S. Ve stávající nabídce pak dochází k výraznému poklesu cen u více než deseti modelů, a to jak v dotované, tak nedotované verzi. Více než 1 500 Kč ušetří zákazníci například při pořízení telefonů Nokia N8, Nokia E72, HTC HD2 či HTC Desire HD. Se slevou do 1 500 Kč mohou pak počítat například u modelů LG P500 Optimus One, Apple iPhone 4 16GB, Samsung Nexus S nebo Nokia C5-03. Největší slevu poskytuje O2 v květnu u mobilního telefonu Samsung i9000 Galaxy. V dotované verzi za něj zákazníci zaplatí až o 2 400 Kč méně.

Mohlo by Vás zajímat:  Odměnu za dobití získalo už milión zákazníků O2 a startuje „zlatá odměna”

Dotované ceny telefonů jsou určeny jak pro nové, tak stávající zákazníky. Noví zákazníci si můžou dotované telefony pořídit při podepsání smlouvy s O2. U klientů, kteří služby operátora už využívají, je podmínkou prodloužení jejich závazku.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone nabídne zpravodajství z MS v hokeji ze zahraničí zdarma

Vodafone ve spolupráci se serverem www.isport.cz nabídne svým zákazníkům v zahraničí zdarma zpravodajství z mistrovství světa v ledním hokeji. Za...

Zavřít