Za platbu inkasem odměna

Zákazníci, kteří si od 1. července do 30. září aktivují placení vyúčtování pomocí inkasa z bankovního účtu, získají jednorázovou slevu 100 korun. Po prvním úspěšné transakci jim bude v následujícím vyúčtování konečná částka snížena o 100 Kč s DPH (83,33 Kč bez DPH).

Nabídka platí pro všechny tarifní klienty, kromě zákazníků se Smlouvou významného zákazníka či Rámcovou smlouvou.

T-Mobile má navíc pro ty , kteří si inkaso nově aktivují, ještě další dárek. A to 20 SMS do všech sítí měsíčně zdarma na dobu půl roku (kromě zákazníků s Rámcovou smlouvou).  Inkaso z bankovního účtu představuje bezpečný a pohodlný  způsob úhrady. Není potřeba se starat o realizaci zaplacení, vše probíhá automaticky. Zároveň má zákazník možnost při zřizování inkasa ve své bance nastavit si tzv. inkasní limit, který umožní kontrolu nad výší účtovaných částek.

K maximálnímu a rychlému přehledu nad útratou pomůže klientům rovněž elektronické Vyúčtování služeb. To je k dispozici na Můj T-Mobile již pátý den po skončení zúčtovacího období. Zákazník může získat k elektronické podobě Podrobný výpis služeb již za 1,20 Kč s DPH. Například tištěná verze výpisu přijde k papírovému vyúčtování na 78 Kč s DPH. Zákazník tak šetří nejen naše lesy ale i svou peněženku.

Mohlo by Vás zajímat:  Léto s magentovým LTE+

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Téměř 300 týmů mladých lidí chce měnit svět, ve kterém žijí

Celkem 276 projektů přihlásili mladí lidé do programu Thing Big, který v květnu vyhlásila Nadace O2 ve spolupráci s Nadací...

Zavřít