Odešla legenda mobilního světa – Steve Jobs zemřel

Společnost Apple dnes vydala tuto zprávu:

S hlubokým zármutkem ohlašujeme, že Steve Jobs dnes zemřel.

Stevova brilantnost, vášeň a energie byly zdrojem nespočtu inovací, které obohatily a vylepšily životy nás všech. Díky Stevovi se svět stal lepším místem.

Jeho největší láskou byla jeho žena Laurene a jeho rodina. Naše srdce jsou teď s nimi.

CEO Apple Tim Cook dnes rozeslal následující zprávu všem zaměstnancům Apple.

Týme,
mám pro vás velice smutnou zprávu. Steve dnes ráno zemřel.

Apple ztratil vizionáře a tvůrčího génia, svět ztratil úžasnou lidskou bytost. Ti z nás, kteří měli to štěstí znát a pracovat se Stevem, ztratili přítele a inspirujícího učitele. Steve za sebou nechává společnost, kterou mohl vybudovat pouze on. Jeho duch bude navždy základem Apple.

Plánujeme oslavu Stevova mimořádného života pro všechny zaměstnance Apple, bude se konat brzy. Kdybyste se do té doby chtěli podělit o své myšlenky, vzpomínky, či soustrast, pište na e-mail rememberingsteve@apple.com.

Žádná slova nemohou dostatečně vyjádřit náš zármutek na Stevovou smrtí, ani vděčnost za tu možnost s ním spolupracovat. Budeme ctít jeho památku tím, že se i nadále budeme věnovat práci, kterou tolik miloval.

Tim

Mohlo by Vás zajímat:  Nový Apple iPhone - aktualizováno

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone zavádí HSPA+ a zvyšuje kapacitu sítě

Vodafone zásadně navyšuje kapacitu a rychlost své mobilní datové sítě. Připravil pětinu svých 3G vysílačů na novou technologii HSPA+, která...

Zavřít