Odměna za dobití s novými výhrami

Zákazníci O2 s předplacenými kartami se mohou v říjnu ve věrnostním programu Odměna za dobití těšit na nové výhry. Hlavním partnerem programu se stává společnost GE Money Bank a hlavní měsíční odměnou 100 000 Kč. Každý den budou navíc připravené menší odměny, a to 3000 a 5000 Kč. Výherci peněžních odměn získají také účet Genius Active s vedením na šest měsíců zdarma.

„Chceme naše zákazníky za věrnost překvapovat stále novými odměnami. Spolupráce se společností GE Money Bank nám umožňuje nabídnout jim odměnu, kterou si budou moci užít podle svých představ,“říká Jiří Dvorjančanský, ředitel marketingové komunikace společnosti Telefónica Czech Republic.

Odměna za dobití

Věrnostní program Odměna za dobití spustilo O2 pro zákazníky předplacených služeb v říjnu 2009. Může se ho zúčastnit každý, kdo si svou O2 kartu dobije kreditem. Na telefon mu přijde unikátní kód, který zadá na www.odmenazadobiti.cz. V programu vyhrává každý. Zákazníci, kteří jsou u O2 déle, si mohou vybrat z hodnotnějších cen. Pravidelně se programu účastní přibližně 30 % zákazníků s O2 kartou. Jen za letošní rok získali 100 tisíc dní volání v síti O2, přes 6 milionů volných minut do všech sítí, více než 14,5 milionů SMS do všech sítí. Z dalších odměn to bylo přes 300 000 slevových poukázek na nákupy u partnerů a více než 6 000 věcných cen.

OZD

[ hana-code-insert ] 'Internet O2' is not found

Mohlo by Vás zajímat:  Nadační projekt změnil svou tvář a našel nové způsoby, jak oslovit mladé lidi

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Dvoupatrový O2 „double-decker“ vzdělá sluchově postižené po celé ČR

Společnost Telefonica Czech Republic připravila ve spolupráci s Unií pro Neslyšící dvoupatrový školící autobus " double-decker", který ve dnech v...

Zavřít