T-Mobile nabízí data k Lenovu s 50 % slevou

T-Mobile opět zlevňuje internet. Pro zákazníky připravil další zajímavou nabídku, tentokrát v podobě 50% slevy na datové tarify Internet na cesty Standard a Internet na cesty Premium k notebookům, netbookům, 3Gtabletům a All-in-One PC značky Lenovo. Akce platí celý rok, do 30. září 2012. Sleva platí po celou dobu trvání smlouvy, tedy dva roky.

Zákazníci, kteří si v běžné síti IT prodejců koupí jeden z atraktivních notebooků, netbooků 3G tabletů nebo All-in-One PC Lenovo, získají poukaz na exkluzivní nabídku paušálních datových tarifů od společnosti T-Mobile. Tento voucher je přenosný a uplatnit ho lze na kterékoli značkové prodejně, infolince nebo prostřednictvím e-shopu na adrese www.t-mobile.cz/lenovo

Sleva 50 % platí na dva datové tarify: Internet na cesty Standard a Internet na cesty Premium. Internet na cesty Standard poskytuje objem dat do výše 3 GB. Měsíční paušál po slevě činí 250 Kč vč. DPH po celou dobu trvání smlouvy (běžná cena je 499 Kč s DPH). Internet na cesty Premium už má limit podstatně vyšší – 30 GB, zákazníci jej mohou mít za zvýhodněný paušál 500 Kč s DPH měsíčně, standardně stojí 999 Kč vč. DPH.

Aby byla nabídka opravdu kompletní, získají klienti navíc rovnou i USB modem za 1 Kč. U tarifu Internet na cesty Standard jde o modem ZTE MF190, k  Internetu na cesty Premium je to pak modem zpřístupňující komfort maximální rychlosti sítě s vylepšenou technologií HSPA+, Huawei E1823.

Každý zákazník si může aktivovat vždy jeden vybraný tarif.

Více informací na  www.t-mobile.cz/lenovo. 

O společnosti Lenovo
Lenovo je třetí největší výrobce počítačů, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům. Tyto notebooky a netbooky nabízí špičkové technologie ruku v ruce s čistými liniemi, lehkostí a moderním designem. Lenovo má ve své nabídce i all-in-one počítače ThinkCentre a IdeaCentre, pracovní stanice, servery a řadu dalších počítačových doplňků. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamatu, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na http://www.lenovo.cz

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile rozšiřuje nabídku o VDSL internet

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ.

[ hana-code-insert ] 'Internet O2' is not found

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Rozjezdy 2011: už přes 100 nápadů!

První ročník projektu Rozjezdy už překročil první stovku registrovaných projektů. Jsou mezi nimi školky i domov pro seniory, řemeslníci různého...

Zavřít