Vánoce od T-Mobile jsou tu!

T-Mobile připravil vánoční nadílku už od listopadu. A je opravdu nač se těšit. Od 1. listopadu mohou všichni naši zákazníci vybírat ze štědré nabídky: objem dat (FUP) bude navýšen na dvojnásobek u vybraných datových balíčků Internetu v mobilu, chytré telefony jsou připraveny za ještě výhodnější ceny a při prodloužení smlouvy nebo s novou aktivací  mohou klienti získat víkendové surfování, volání a SMS v rámci sítě T-Mobile v ČR po celý rok 2012 zcela zdarma.

„Věříme, že i letošní Vánoce prožijí naši klienti šťastně se svými nejbližšími, a díky speciální vánoční nadílce si svátky zpříjemní opravdu každý z nich. Nabídka vychází z přání a uživatelského chování našich zákazníků“, říká Alexandra Korman, ředitelka marketingu pro rezidentní segment, a dodává: „Pod stromeček jsme jim připravili největší porce internetu na nejrychlejší síti nebo víkendové volání, SMS a surfování celý rok 2012 zdarma.“

Více dat pod stromeček
Listopadem T-Mobile navyšuje limit objemu přenesených dat mobilním telefonem stávajícím i novým zákazníkům rovnou na dvojnásobek. Stahovat aplikace, brouzdat po síti, ale i sdílet rodinné fotky
a veselá vánoční videa s přáteli přes internet tak lze naprosto bez obav.

FUP je navýšen u těchto balíčků:

  • Internet v mobilu Standard z 100 MB na 200 MB
  • Internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600MB
  • Internet v mobilu Premium z 1 GB na 2GB
  • Rodinný internet v mobilu Standard z 100 MB na 200 MB
  • Rodinný internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600 MB
  • Twist Internet v mobilu na týden z 25 MB na 50 MB

Stávajícím uživatelům bude FUP navýšen automaticky od jejich následujícího zúčtování, nejpozději k 13. listopadu 2011. Smlouvy na dobu určitou mají limit zvýšen až do vypršení závazku balíčku. U smluv na dobu neurčitou platí dvojnásobný FUP limit do 31. ledna 2012.

Mohlo by Vás zajímat:  Twist Přátelé Extra - nová předplacenka od T-Mobile

Chytrý telefon jako dárek
Radost přináší operátor i těm, kteří by rádi pod stromečkem našli překvapení v podobě smartphone, neboli chytrého telefonu. V předvánočním období totiž dojde k výraznému snížení cen téměř všech kousků. Výhodná nabídka telefonů je určena pro všechny zákazníky, kteří si aktivují či prodlouží hlasové služby na 24 nebo 36 měsíců, a zároveň si aktivují balíček Internetu v mobilu.

Příklady vánočních cen:

Chytrý telefon Základní cena Zvýhodněná cena
Samsung S5830 Galaxy Ace 5 999 Kč 499 Kč
Samsung I9100 Galaxy S II 13 499 Kč 6 499 Kč
Nokia 500 4 299 Kč 1 Kč
Nokia 700 6 999 Kč 999 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Zvýhodněná cena platí při prodloužení nebo uzavření Účastnické smlouvy na 2 nebo 3 roky společně se závazkem na Internet v mobilu Klasik a minimální měsíční útratě 500 Kč.

Víkendy v příštím roce zdarma
Do třetice všeho dobrého přichází T-Mobile s výhodou all inclusive víkendů. V jejich rámci získají zákazníci volání a textování v síti T-Mobile v ČR na všechny soboty a neděle v roce 2012 zcela zdarma, a to včetně brouzdání na internetu s přenosem dat do výše 50 MB. Celkem jde o 52 víkendů, tzn. 105 dní.

Víkend se počítá od soboty 0:00:01 do neděle 23:59:59. Výše objemu dat slouží především k vyzkoušení internetu, proto je vylučitelná s měsíčními balíčky. Nabídka platí pro nové aktivace, prodloužení smlouvy či přechod z Twistu na paušál, vždy na dobu určitou – u 36 měsíců s dotovaným zařízením, u 24 měsíců bez dotovaného telefonu.

Vánoční akce je určena všem zákazníkům, včetně těch firemních bez Rámcové smlouvy. Dvojnásobný FUP pak mohou využít i zákazníci s Rámcovou smlouvou.

Více informací od 1. 11. 2011 na www.t-mobile.cz/vanoce.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vánoční novinky v O2 TV

Od 1. listopadu 2011 přináší O2TV pro své zákazníky několik novinek: do programové nabídky O2TV zařazuje 6 HD kanálů a...

Zavřít