Vodafone nabízí klientům reklamu na velkoplošných LED panelech

Vodafone nabízí nově jako jediný z mobilních operátorů reklamu na velkoplošných LED panelech. Díky tomu je jeho nabídka mediamixu kompletní. O mediální kanály se stará speciální obchodní oddělení Media Solutions. To již několik let připravuje pro stovky klientů jednotlivé inzertní projekty i mediální kampaně propojující mobilní marketing, online a klasické tištěné inzeráty. Nyní svou nabídku doplnil o velkoplošné outdoorové LED panely umístěné v Praze a Liberci na atraktivních místech.

„Kampaň s využitím našich mediálních kanálů umožňuje oslovit více než 3 milióny zákazníků. Díky znalosti zákaznické komunity mohou být kampaně navíc velmi dobře zacílené. Za svoje peníze tak klient dostane maximálně účinné sdělení,“ říká Tomáš Holan, ředitel online služeb ve Vodafonu.

Vodafone svým klientům nabízí možnost kompletního mediamixu:

  • Mobil – reklamní SMS či MMS,
  • Online – Vodafone park, Čilichili.cz
  • Print – lifestylové ČILICHILI, Bizzone – čtvrtletník pro podnikatele, reklamní přílohy k fakturám
  • Outdoor – 7 velkoplošných LED panelů umístěných na atraktivních místech v Praze a Liberci; do budoucna plánujeme jejich počet zvyšovat

Vodafone vytvoří svým klientům kampaň na míru a pomůže také s rozhodnutím ohledně nejlepšího mediálního řešení.

Mezi klienty, kteří se již rozhodli využít služeb oddělení Media Solutions, jsou například společnosti Raiffeisen Bank, Samsung, BMW, McDonald´s, Blue Style, Pepsi či Baumax.

Více informací naleznou zájemci na http://www.vodafone.cz/web/mobilni_reklama/solutions/index.htm

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone přináší BlackBerry pro menší firmy i nefiremní zákazníky

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Za starý mobil dá Vodafone 500 Kč slevu na nový a síťovku

Zákazníci, kteří do konce října přinesou do kterékoliv prodejny Vodafone svůj starý mobil k recyklaci, mohou získat slevu 500 korun...

Zavřít