Vánoční O2 karta sada – limitovaná edice v Tescu

O2 naděluje předplacenkářům novinku v podobě výhodné sady vánoční předplacené karty s oblíbeným telefonem Samsung Wave Y. Zákazníci ji pořídí jen za 2 495 Kč. S předplacenou kartou z této sady mohou volat do všech sítí za 3,50 Kč, SMS je bude stát 1,50 Kč. Navíc získají Internet v mobilu na měsíc zdarma. Výhodné sazby se zákazníkům aktivují po dobití, Internet v mobilu pak bezplatnou SMS ve tvaru IVM1 na 999111. Sada bude k dostání exkluzivně v obchodech Tescodo 31. 1. 2012 nebo do vyprodání zásob.

Nejvýhodnější předplacená karta až do konce ledna

Výhodné volání za 3,50 Kč za minutu a posílání SMS za 1,50 Kč si budou moci zákazníci s předplacenými O2 kartami aktivovat až do konce ledna 2012. Noví zákazníci mohou výhodné ceny využívat, jakmile si poprvé dobijí. Stávající zákazníci s tarify O2 NA!HLAS a O2 NA!PIŠTE nejdřív zašlou bezplatnou SMS ve tvaru AKCE na 999 111 a potom si dobijí. Při pravidelném měsíčním dobíjení platí výhodné ceny napořád. Více informací na www.o2.cz/vanoce.

obr

Mohlo by Vás zajímat:  Výsledky jednání řádné valné hromady

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Open Air Festival obhájil cenu v celosvětové soutěži ekologických akcí

Komise soutěže A Greener Festival Awards se opět rozhodla vyzdvihnout český Open Air Festival v celosvětovém měřítku. Zařadila ho totiž...

Zavřít