O2 rozdává 750 chytrých telefonů za dopadení šéfa gangu

V pondělí 9. ledna 2012 zahajuje O2 pátrání po šéfovi gangu žárlivých dárků známého z vánoční kampaně O2. Gang uloupil 750 chytrých mobilních telefonů Samsung Galaxy Mini. Pátrání musí být ukončeno do konce ledna 2012, pak se mobilní telefony dostanou do rukou úspěšných pátračů.

„Žárlivé dárky přesně odhadly, že řada lidí najde pod stromečkem právě některý z chytrých mobilních telefonů. Jen naše statistiky ukázaly, že se během Štědrého dne a následující den se jich v síti O2 aktivovalo téměř 70 tisíc. Dnes už chytré telefony tvoří zhruba 20 procent všech mobilních telefonů v rámci sítě O2 a toto číslo stále roste. Věříme, že tomu pomůže i naše pátrací akce,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních zákazníků společnosti Telefónica Czech Republic.

V pondělí 9. ledna 2012 začíná registrační fáze soutěže, kdy se může kdokoliv – nejen klienti O2 – stát fanouškem facebookové stránky O2 a registrovat se v soutěžní aplikaci. Zde vyplní krátký kvíz a vybere si kraj, v rámci kterého se soutěže zúčastní. Soutěžící má také možnost pozvat do pátrání své přátele. „Čím více přátel a dalších lidí se v daném kraji do pátrání zapojí, tím více chytrých telefonů bude v daném kraji ve hře. Sami jsme zvědavi, který ze 14 českých krajů bude nejaktivnější,“ upřesňuje Jiří Caudr, manažer online marketingu a prodeje společnosti Telefónica a dodává: „Kdo pro hru získá alespoň dalších pět přátel, dozví se později důležitou informaci k pátrání s 15minutovým předstihem.“

Ve druhé fázi soutěže, která bude probíhat ve dnech 19. až 31. ledna 2012, už dostanou účastníci informaci, kde najdou ztracené chytré mobilní telefony. Poté už pak jen stačí co nejrychleji přijít na dané místo. Vyhrají ti opravdu nejrychlejší pátrači. „Přestože jsme připravili tak velké množství chytrých telefonů pro nejúspěšnější pátrače, ani ti ostatní neodejdou s prázdnou. Získají totiž internet v mobilu na měsíc zdarma,“ dodává Petr Matějovský.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 jako první pokryje Štatl betelně rychlou mobilní sítí LTE

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile obnovuje dobíjení kreditu přes terminály Sazky

Společnosti T-Mobile Czech Republic a Sazka sázková kancelář se dohodly na obnovení dobíjení na všech terminálech Sazky.  

Zavřít