Kouzelné úterky: letní novinky

T-Mobile opět vylepšuje Kouzelné úterky pro všechny své zákazníky. Od července bude nabídka 1+1 zdarma dostupná v internetovém obchodě s knihami Albatros Media. Se začátkem srpna pak přibude síť prodejen s přírodní kosmetikou Yves Rocher.

Již od úterý 2. července se mohou všichni fanoušci Kouzelných úterků vybavit na léto zajímavým čtením z internetového obchodu Albatros Media. Po odeslání SMS ve tvaru KOUELNEUTERY KNIHA si mohou v eShopu www.albatrosmedia.cz ke svému nákupu pořídit jednu knihu zdarma ze speciální sekce.

S první srpnovým úterým si pak přijdou na své příznivci přírodní kosmetiky Yves Rocher. Akce 1+1 zdarma platí na celý sortiment kromě zboží označeného zeleným symbolem či ve slevě. Stačí jen poslat SMS ve tvaru KOUZELNEUTERY YR na tel. číslo 4603 a každé úterý výhodně nakupovat.

Až do konce roku navíc mohou stále zákazníci využít 1+1 SMS do sítě T-Mobile zdarma a také bezplatný Internet v mobilu na den.

Zároveň ke konci června se Kouzelné úterky uzavřely spolupráci s partnery Coffee&Co a Coffeeshop Company. Od srpna už nebudou rovněž dostupné nákupy 1+1 zdarma prostřednictvím FAnn Parfumerie.

Více na www.kouzelneuterky.cz.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile zahájil interní testování technologie NFC

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile spouští HSPA+42 v dalších dvou městech

T-Mobile spustí k 1. červenci technologii HSPA+42, která výrazně navýší rychlost mobilního internetu ze současných 21,6 Mbps až na 42...

Zavřít