Nová nabídka BlackBerry pro domácnosti – již od 199 Kč měsíčně

V rámci speciální nabídky lze od července službu BlackBerry Internet Service u O2 získat o sto korun výhodněji než dosud – tarif BlackBerry Email tak měsíčně přijde na pouhých 199 korun, tarif BlackBerry Email Roaming na 499 korun a nejvyšší BlackBerry Email Unlimited na 1459 korun. V nabídce se navíc objevuje nový přístroj – BlackBerry Curve 9320 v ceně 4595 Kč.

„Služba BlackBerry si u firemních zákazníků dobyla velmi dobré postavení především pro svou bezpečnost a spolehlivost a své uživatele oslovila také kvalitními a rychlými přístroji. Nyní nabízíme tuto atraktivní nabídku i zákazníkům z řad domácností. BlackBerry doporučujeme jako ideální řešení pro rychlou komunikaci nejen prostřednictvím emailů, ale také na sociálních sítích a přes SMS. Tarif pro připojení telefonů BlackBerry k internetu je nyní navíc za zvýhodněnou cenu 199 Kč,“ vysvětluje Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

BlackBerry přitom vede nejen v oblasti bezpečnosti řešení, které využívají i státní instituce a bezpečnostní služby, ale také co se týče efektivity datových přenosů – služby BlackBerry využívají unikátní infrastrukturu, která výrazně snižuje objemy přenášených dat. I proto je součástí tarifu BlackBerry Email Roaming také 20 MB dat při roamingu. „Objem 20 MB se může běžným uživatelům zdát relativně nízký, nicméně naše zkušenosti dokazují, že pro běžnou komunikaci při občasných cestách do zahraničí pokryje potřeby většiny zákazníků. Ti nejnáročnější si pak mohou zvolit tarif BlackBerry Email Unlimited za 1459 korun měsíčně,“ vysvětluje David Praus, produktový manažer pro mobilní data společnosti Telefónica Czech Republic.

Ceník tarifů BlackBerry Internet Service od O2
Tarif zvýhodněná cena v Kč za měsíc běžná cena
v Kč za měsíc
data v roamingu
BlackBerry 199 299
BlackBerry Roaming 499 599 20 MB
BlackBerry Unlimited 1 459 1 559 Neomezeně (250 MB FUP)*
Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile podpoří zelené projekty neziskovek

ceny jsou uvedené vč. DPH
* technická FUP (díky velmi efektivnímu nakládání s daty v rámci služby BIS dochází ke snížení objemu přenesených dat až o 90 procent oproti běžným službám)

Zvýhodněnou cenu tarifu BlackBerry Internet Service získají všichni zákazníci při uzavření smlouvy od 1.7.2012, a to bez časového závazku. Tarif BIS nemá přístup k APN Internet – rozšíření o APN Internet, které je vhodné v případě připojení telefonu BlackBerry jako modemu k notebooku nebo pro streaming videa, je možné získat za 360 Kč s DPH.

Hlavní přednosti BlackBerry Internet Service
  • rychlé a bezpečné řešení mobilní komunikace
  • přístup k e-mailu a internetu kdekoliv a kdykoliv
  • podpora Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítí
  • bezstarostný provoz díky automatickým aktualizacím
  • synchronizace až s deseti různými e-mailovými účty
BlackBerry Curve 9320

klávesnice QWERTZ

rozměry: 109 x 60 x 12,7 mm

hmotnost: 103 g

dotykový displej: 320 x 240 bodů (2,44″)

fotoaparát 3 Mpx s bleskem

microSD karty (až 32 GB)

WiFi, GPS

HSDPA data až 7,2 Mbps

OS BlackBerry 7.1

cena 4 595 Kč se zárukou nejnižší ceny

Více informací najdete na www.o2blackberry.cz.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone bude zasílat vyúčtování i e-mailem

Vodafone je společensky odpovědnou společností a proto již několik let motivuje své zákazníky k tomu, aby byli ohleduplnější k životnímu...

Zavřít