T-Mobile přináší extra výhody pro Twisty

T-Mobile přináší extra výhody pro Twisty

  • Volání, internet v mobilu nebo SMS zdarma za každé dobití
  • Odměny pro všechny uživatele předplacených karet bez ohledu na výši zaslaného kreditu

T-Mobile připravil pro všechny Twisťáky extra výhody v novém programu Našim za dobití – každý uživatel hlasové předplacené karty bude moci volat, surfovat nebo posílat SMS zdarma. Těm, kteří teprve o koupi předplacenky uvažují, pak operátor přináší novou edici Twist SIM karet se sazbami 1,90 Kč/SMS a 5,90 Kč/min. hovoru. Nabídka platí od 1. srpna a není časově omezena.

„Jako jednička na trhu předplacených karet chceme dlouhodobě potěšit všechny Twist uživatele, a proto jsme se jim rozhodli zpříjemnit od srpna každé dobití kreditu,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro consumer segment společnosti T-Mobile, a doplňuje: „Volání, internet v mobilu a SMS zdarma jako základní služby ocení jistě každý zákazník. A sám si přitom vybere, co se mu hodí nejvíce.“

Našim za dobití
Do programu Našim za dobití se může přihlásit každý hlasový Twist velmi jednoduše, stačí jednou odeslat zdarma aktivující textovou zprávu na číslo 4603 podle zvolené výhody:

  • pro volání zdarma do sítě T-Mobile každý den od 19–7 hod ve tvaru NASIM VOL
  • pro internet v mobilu (FUP 100 MB/4 týdny*) ve tvaru NASIM INT
  • pro 1+1 SMS do jakékoli sítě zdarma (každá druhá SMS) ve tvaru NASIM SMS

Výhoda se poté automaticky aktivuje každým dobitím – u částky 300 Kč a více na čtyři týdny, do 300 Kč pak na jeden týden. Každý zákazník je vždy o termínu její platnosti informován prostřednictvím textové zprávy. Původní výběr lze samozřejmě měnit, např. volání zdarma za internet v mobilu, odesláním SMS v příslušném tvaru nebo prostřednictvím Můj T-Mobile či zavoláním na Zákaznické centrum T-Mobile.

Mohlo by Vás zajímat:  GTS a T-Mobile uzavřely partnerství v poskytování mobilních služeb v ČR

Nová edice Twist karet
Pro ty, kteří se chystají pořídit si předplacenou kartu, je připravena zcela nová Twist edice se zajímavými cenami: 1,90 Kč/SMS a volání 5,90 Kč/min. Zájemci budou moci vybírat ze dvou variant – Twist karta s Voláním zdarma nebo Internetem v mobilu zdarma. Obě verze mají již automaticky nastavenou danou výhodu dle názvu edice, a to na tři měsíce, tedy bez nutnosti odesílat přihlašovací SMS. Po tuto dobu si není potřeba ani dobíjet.

Po uplynutí tří měsíců zákazníkovi nastavení výhody zůstane zachováno v rámci programu Našim za dobití, do kterého je automaticky přihlášen. Pro její aktivaci stačí jen navýšit kredit. I zde je možné(u obou provedení) původní výběr měnit, tedy například u Twist karty s Internetem v mobilu zdarma je možné přejít na volání (či SMS).

Součástí balení je i velmi praktický průvodce – uživatelská příručka, ve které Veronika, tvář známá mj. z webových stránek T-Mobile, provede zákazníky všemi výhodami předplacené karty a pomůže jim s nastavením.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile slaví 200 000 SIM pro partnerská řešení

Za poslední rok vzrostl počet SIM karet pro M2M o 30 procent Partnerský program nabízí více než 100 řešení od...

Zavřít