Havaj s internetem od T-Mobile

Havaj s internetem od T-Mobile

  • Lákavé slevy na tablety, netbooky, notebooky a další zařízení
  • Internet do notebooku nebo tabletu pro stávající zákazníky již od 249 Kč

T-Mobile svým zákazníkům přináší vždy něco navíc – tentokrát potěší všechny příznivce internetu. Od 1. září totiž získají dle svého tarifu slevu na nákup notebooku, tabletu či jiného zařízení v e-shopu prodejce Comfor. Vyzkoušet si jízdu v nejrychlejší 3G síti pak mohou například s tarifem Internet na cesty Standard, který lze mít již od 249 Kč měsíčně.

„Našich zákazníků si velmi vážíme, proto jim chceme umožnit nejen surfovat za skvělou cenu, ale zároveň i získat koncové zařízení co nejvýhodněji,“ říká Michal Podlucký, senior manažer řízení kategorie a produktů, a dodává: „Z široké nabídky netbooků, notebooků, mini-notebooků, tabletů a ultrabooků na e-shopu www.comfor.cz si vybere opravdu každý. Nabídka je navíc rozšířena i o další produkty – na své si přijdou i příznivci čteček e-knih, iPadů, Mac Booků či herních konzolí.“

Všichni klienti operátora mohou získat slevu v kterékoli značkové či partnerské prodejně T-Mobile, kde jim vygenerují kód, který bude uživatelům zaslán na jejich e-mailovou adresu. Ten potom mohou využít jako slevový kupón na zařízení dle jejich výběru přímo na e-shopu www.comfor.cz. Výše slevy závisí na měsíční útratě, tedy na tzv. minimálním měsíčním plnění (MMP) a sčítá se u kombinace služeb. Například: pokud si zákazník prodlouží hlasový tarif, za který bude měsíčně platit 500 Kč a zároveň si aktivuje třeba Internet na cesty Standard, na prodejně mu vygenerují kód na slevu ve výši 2 000 Kč. Najednou je možné uplatnit maximálně tři kódy, tedy uzavřít najednou v prodejně lze tři smlouvy.

Minimální měsíční plnění (MMP) Sleva k nové smlouvě Sleva při prodloužení smlouvy
250 300 400
500 800 1 200
800 1 600 2 300
1 200 2 400 3 400
2 300 4 100 6 000
Mohlo by Vás zajímat:  S NÁMI: LEVNĚJŠÍ MEZINÁRODNÍ HOVORY

Poznámka: částky jsou uvedeny v Kč včetně DPH

Ochutnat nejrychlejší 3G síť lze třeba s Internetem na cesty Standard – s rychlostí 10,8 Mb/s a datovým limitem 3 GB – za cenu 249 Kč s DPH. Stačí uzavřít smlouvu na dva roky a spojit datový s hlasovým tarifem nad 600 korun v rámci balíčku 2v1. Tato nabídka je vhodná i pro podnikatele a firmy. Exkluzivně do této skupiny operátor zařadil i tarif S námi 590, který je těsně pod touto hranicí. U paušálů do 600 Kč měsíčně vyjde Internet na cesty Standard na 339 Kč s DPH, přičemž standardní cena je 499 Kč s DPH měsíčně.

Více informací na www.t-mobile.cz/surfuj.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile: rychlejší DSL internet za stejnou cenu

S technologií VDSL download až 40 Mbit/s Navýšení rychlostí pro nové a stávající zákazníky   Se začátkem školního roku má T-Mobile...

Zavřít