T-Mobile: rychlejší DSL internet za stejnou cenu

T-Mobile: rychlejší DSL internet za stejnou cenu

  • S technologií VDSL download až 40 Mbit/s
  • Navýšení rychlostí pro nové a stávající zákazníky

 

Se začátkem školního roku má T-Mobile dobré zprávy pro všechny uživatele nebo zájemce o pevný internet. Od 1. září zahájí T-Mobile postupné zvyšování přenosových rychlostí v rámci tarifů Internet na doma a Internet ve firmě, a to bez navýšení ceny. Tam, kde to technické možnosti dovolí, budou činit maxima 20, respektive 40 Mbit/s. Zároveň mohou stávající ADSL zákazníci využít přechodu na rychlejší technologii VDSL.

„Zájem o pevný internet od T-Mobile neustále roste. Za první polovinu roku protekly přes pevné sítě téměř tři čtvrtiny loňského objemu dat,“ upozorňuje František Mala, marketingový ředitel společnosti T-Mobile, a dodává: „Jsem rád, že našim zákazníkům přinášíme další vylepšení pro jejich surfování ať už doma nebo ve firmě.“

Zákazníkům, kteří nyní využívají technologii VDSL pro svůj pevný internet, bude od 1. září postupně navýšena maximální přenosová rychlost. V případě tarifů Internet na doma/ve firmě Standard tak bude download činit až 20 Mbit/s, varianta Premium pak nabídne až 40 Mbit/s. Změna bude probíhat automaticky, není potřeba o ni žádat a uživatelé o ní budou informování prostřednictvím e-mailu.

Vyšší přenosové rychlosti budou k dispozici samozřejmě také zákazníkům, kteří nově uzavřou smlouvu. Pokud je v místě, kde chtějí zřídit přípojku, dostupná technologie VDSL, získají tak rychlejší stahování. V balíčku 2v1, který kombinuje hlasový tarif od T-Mobile a Internet na doma Standard bez pevné linky, si mohou pořídit pevný internet již za 399 Kč s DPH.

Tarif Max. rychlost* do 31. 8. 2012 Max. rychlost* od 1. 9. 2012
Internet na doma Standard až 16/1 Mbit/s až 20/2 Mbit/s
Internet na doma Premium až 25/2 Mbit/s 40/2 Mbit/s
Internet ve firmě Standard až 16/1 Mbit/s až 20/2 Mbit/s
Internet ve firmě Premium až 25/2 Mbit/s 40/2 Mbit/s
Mohlo by Vás zajímat:  Netradiční banner k soutěži RozjezdyRoku

Poznámka: maximální rychlost záleží na dostupnosti technologie VDSL nebo ADSL

Navíc stávající zákazníci, kteří využívají technologii ADSL a v jejich místě je dostupné VDSL, mohou zdarma přejít na rychlejší způsob připojení bez jakéhokoliv navýšení měsíčního paušálu. Stačí zavolat na Zákaznické centrum T-Mobile nebo navštívit některou ze značkových prodejen. Nezbytností je modem, který podporuje VDSL. Model ZyXEL P-870HN-53b mohou klienti získat při prodloužení smlouvy za 499 Kč s DPH; základní cena činí 1 799 Kč s DPH.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Personální ředitelkou T-Mobile je Uršula Králová

Novou personální ředitelkou T-Mobile Czech Republic a.s. byla k 1. září 2012 jmenována Uršula Králová (38). Nahradí tak Barboru Stejskalovou,...

Zavřít