Aplikace O2 v zahraničí usnadňuje nastavení roamingových služeb

  • Aplikace pro Android a iPhone přináší přehled cen v roamingu
  • Z aplikace je možné zasláním SMS aktivovat roamingové datové balíčky či zablokovat datové přenosy

Zjistit ceny hovorů, zpráv i připojení k internetu v roamingu je nyní s aplikací O2 v zahraničí snadné. Aplikace pro chytré telefony s operačním systémem Android i pro telefony Apple iPhone totiž obsahuje kompletní ceník roamingových služeb – hovorů, SMS, MMS i datového připojení. Stačí jen vybrat zemi, kde se uživatel se svým mobilním telefonem nachází, a zemi, kam chce volat. Hned uvidí cenu všech nabízených roamingových tarifů, tedy Volání bez hranic, O2 Eurotarifu i O2 Smart Roamingu. Aplikace přitom pro své fungování nepotřebuje datové připojení.

Roamingový tarif je přímo z aplikaci možné také změnit – kliknutím na požadovanou službu se odešle aktivační SMS operátorovi. Stejně tak je možné si z aplikace pomocí SMS aktivovat jednorázový nebo opakovaný roamingový datový balíček. S datovými balíčky mohou být zákazníci O2 v zahraničí on-line za velmi příznivou cenu – jeden megabyte dat v rámci Evropské unie stojí jen dvě koruny.

Kompletní přehled datových balíčků od O2 naleznete zde.

Kromě cen a možnosti nastavení roamingových tarifů a datových služeb obsahuje aplikace také vybrané důležité informace, jako je například návod, jak telefonovat a posílat zprávy v cizině, či přehled tísňových linek v zahraničí.

Aplikaci O2 v zahraničí lze stáhnout z portálu O2 Active.

Zahrnici1 Zahranici2

Zahranici3 Zahranici4

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica získala spektrum k budování sítě LTE na celém území ČR

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Léto 2012 – data a zase data!

Spotřeba internetových služeb se zdvojnásobila Balíčky Travel&Surf využívá 57 tisíc zákazníků T-Mobile přináší zajímavá čísla z provozu během letních prázdnin. Jednoznačně...

Zavřít