Nejlepším Zaměstnavatelem roku 2012 v oboru informačních a komunikačních technologií je Telefónica

  • v celkovém pořadí skončila Telefónica na třetím místě a jako jediná telekomunikační firma se umístila v první desítce
  • společnost také získala ocenění pro nejlepšího zaměstnavatele v Praze

Nejvyšší příčku v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2012 mezi firmami působícími v oboru informačních a komunikačních technologií (ICT) získala Telefónica Czech Republic. Vyplývá to z výsledků desátého ročníku prestižní soutěže Sodexo o nejlepšího zaměstnavatele. Telefónica se umístila na celkové třetí příčce a v jednom z regionálních kol soutěže – v Praze – dokonce zvítězila. Do letošního ročníku se přihlásilo 130 firem a 10 bylo z oblasti telekomunikací a informačních technologií. Společnosti byly hodnoceny na základě dotazníku vycházejícího z metodiky PwC Saratoga.

Naše bronzová medaile je výsledkem mnoha projektů, programů a iniciativ, které pro naše zaměstnance realizujeme. I v obtížné tržní době jsme jako některé společnosti nepřestali investovat do oblastí ovlivňujících život našich zaměstnanců, jako jsou zaměstnanecké benefity a odměňování, vzdělávání a rozvoj, sociální odpovědnost či zdravotní péče. Za tímto úspěchem stojí i to, že se nám stále daří zvyšovat motivovanost našich zaměstnanců.“ uvedl Ctirad Lolek, ředitel divize lidských zdrojů společnosti Telefónica.

Hodnocení sleduje kromě kvality personální práce také celou řadu dalších kategorií, jako například objem hodin školení na jednoho pracovníka, zaměstnanecké výhody, mzdové náklady a v neposlední řadě i objem charitativních aktivit . „Ve většině hodnocených oblastí se nám za uplynulý rok podařilo realizovat několik projektů. Zavedli jsme nový systém školení Experts as Trainers, do kterých zapojujeme naše zaměstnance jako interní trenéry. Dobrovolnických aktivit se již letos zúčastnily téměř dva tisíce našich zaměstnanců,“ dodal Ctirad Lolek.

Telefónica má nyní 5900 zaměstnanců v celé České republice. Letos společnost navíc rozšířila svá call centra v Ostravě a v Ústí nad Labem o desítky nových pracovních míst. Všichni zaměstnanci mohou využívat celou řadu volitelných benefitů z online systému Cafeteria. Novinkou je pak vyplácení finančního příspěvku na zajištění péče o děti maminkám, které se rozhodnou do práce vrátit ihned po mateřské dovolené.

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica nasazuje technologii IPv6 v xDSL síti

Pořadí pěti nejlepších zaměstnavatelů v roce 2012:

pořadí společnost
1. Dalkia Česká republika, a.s.
2. Plzeňský Prazdroj, a.s.
3. Telefónica Czech Republic, a.s.
4. AGC Flat Glass Czech, a.s.
5. ArcelorMittal Ostrava, a.s.

zaměstnavatel roku 2012

 

 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile data už rok nejrychlejší

Meziroční nárůst rychlosti 3G dat až o 63 % Optimalizace sítě V plánu další rozšíření pokrytí technologií HSPA+ 42 Podle výsledků...

Zavřít