Telefónica jako první poskytla svou síť virtuálnímu operátorovi

Telefónica uzavřela s vydavatelstvím Ringier Axel Springer CZ smlouvu, na základě které vzniká první GSM virtuální mobilní operátor v Česku. Služby bude nabízet pod značkou BLESKmobil.

Jednali jsme s několika zájemci o provozování virtuálního operátora v síti O2. Těší mě, že jednání s vydavatelstvím Ringier Axel Springer CZ byla úspěšná. Naši síť mohou od 7. listopadu využívat jak zákazníci O2, tak i klienti BLESKmobil. Ti budou dostávat stejně kvalitní základní telekomunikační služby jako zákazníci O2,“ říká Felix Geyr, ředitel pro strategii a rozvoj podnikání společnosti Telefónica Czech Republic.

„Klíčové inovace uváděla na český trh vždy právě naše společnost a této tradice se i nadále držíme – žádný jiný GSM operátor doposud neměl odvahu učinit takto zásadní krok,“ dodává Geyr.

BLESKmobil nabídne zákazníkům předplacené služby s nízkou cenou hovorů a SMS. Zájemci o levné volání seženou předplacené karty BLESKmobil v šesti tisících prodejnách tisku po celé České republice „Jsme hrdí, že se stáváme prvním virtuálním operátorem v České republice. Zákazníkům nabídneme jednoduché a levné mobilní služby s využitím sítě O2,“ říká Libuše Šmuclerová, generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer CZ.

Služby BLESKmobil si mohou zájemci pořídit velmi snadno – stačí si v jedné z prodejen denního tisku označených samolepkou „Zde v prodeji BLESKmobil“ pořídit Více“>SIM kartu tohoto nového operátora. Své telefonní číslo si přitom mohou přenést od stávajícího poskytovatele.

BLESKmobil nabízí jeden jednoduchý předplacený tarif s voláním za 2,50 Kč za minutu a SMS za 1,50 Kč. Tyto ceny platí celý týden, ve špičce i mimo špičku. „Každý nepotřebuje širokou nabídku doplňkových služeb, dotované mobilní telefony nebo značkové prodejny. BLESKmobil nic takového nenabídne, zato přichází s trvale nízkými cenami. Věřím, že nabídka BLESKmobilu zákazníky osloví a brzy oslavíme prvních sto tisíc klientů,“ říká Libuše Šmuclerová.

Mohlo by Vás zajímat:  Nový Open Air Festival přiveze do Čech Faithless a nabídne dvě vstupenky v ceně jedné

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
FINEP a VCES začaly s výstavbou nové centrály Vodafonu

Dnes byl položen základní kámen nové budovy Vodafonu, která vznikne v rámci projektu CITY WEST v pražských Stodůlkách. Půjde o...

Zavřít