Telefónica otevírá v brněnském obchodním centru Vaňkovka své druhé O2 Experience Centre

Od 1. listopadu mohou návštěvníci brněnského obchodního centra Vaňkovka navštívit nejnovější O2 Experience Centre. Zákazníci si mohou vyzkoušet nejmodernější technologie a zařízení, které dnešní digitální svět nabízí. Brněnská prodejna se navíc pyšní jako vůbec první prodejna v ČR zcela novým designem interiéru. Tento design bude Telefónica dále aplikovat nejen u nových prodejen, ale postupně i u prodejen současných.

„Návštěvníci se tak stejně jako na pražském Chodově, kde letos na jaře Telefonica otevřela své první O2 Experience Centre, seznámí s nejnovějšími telefony či tablety a vyzkouší si je naživo ve spojení s řadou užitečných aplikací,“ uvedl Jan Karas, ředitel pro retailové prodejní kanály společnosti Telefónica.

small small

small small

small

Návštěvníkům bude k dispozici také zóna O2 Chytrá domácnost, kde uvidí na živo, jak si propojit domácí počítač či notebook s telefonem, televizí a ovládat televizi například mobilním telefonem. „Pečlivě vybraný tým prodejců spolu s O2 Guru jsou připraveni co nejlépe poradit s novými technologiemi a službami O2. Novinkou na této prodejně je tým specialistů, kteří poradí se službami a nastavením také živnostníkům a podnikatelům,“ dodává Jan Karas.

Hlavním motivem nového designu prodejny je voda a led. Koncept vychází z přirozeného tvarování těchto prvků v přírodě. Důraz je kladen na precizní linie, ostré úhly, účelovou a funkční ergonomii. Novinkou je barevná kombinace – a to lesklá bílá a modročerná barva. Celý prostor působí výrazně jednodušším, vzdušným a harmonickým dojmem. Prodejna má také nový systém značení. Autorem designu je společnost Stavoconsult Praha, architekt Lukáš Vondráček.

Od 7. listopadu do 13. listopadu je navíc pro nové zákazníky, kteří si v brněnském O2 Experience Centre pořídí nový hlasový tarif řady O2 Chytrý Neon, připraven dárek v podobě poukázky ve výši 500 Kč na nákup do Galerie Vaňkovka.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 přineslo první komerční internetové vysílání ve formátu Smooth Streaming v České republice

Co všechno bylo potřeba k vybudování O2 Experience centra v Brně?

10 500 kg Zpracovaného materiálu
8 800 m Kabelů
1 900 m Nosníků
380 m 2 Sádrokartonu
98 ks Svítidel
150 ks Zásuvek
150 kg Barev
15 ks PC a serverů
1800 hodin Práce

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Fond T-Mobile již po osmé pomůže regionům

Na Lounsku si podporu rozdělí rekordních 26 projektů V Královéhradeckém kraji uspělo 14 žádostí T-Mobile i v letošním roce podpoří projekty...

Zavřít