Zákazníci s předplacenou kartou zaplatí za hovor v síti O2 jen 6 korun

Letošní Vánoce budou pro zákazníky s O2 předplacenou kartou obzvlášť bohaté. Nyní totiž mají jistotu, že za hovor v síti O2 nezaplatí více než 6 korun – i když budou volat třeba hodinu. Při pořízení předplacené karty z limitované vánoční edice jim po dobití bude účtována jen první minuta hovoru v ceně 6 Kč.

„Pro zákazníky s předplacenou kartou je přehled nad výdaji za volání velmi důležitý. Proto jim nyní nabízíme předplacenou kartu, se kterou se nemusí zabývat délkou svých hovorů – zaplatí totiž jen 6 korun za první minutu,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic.

Noví zákazníci

Novým zákazníkům s předplacenou kartou pořízenou po 15. 11. se volání po první minutě zdarma v síti O2 aktivuje automaticky po dobití kreditu jakoukoliv částkou, a to na 30 dnů. Tuto výhodu získají za každé dobití provedené do 31. 1. 2013. V případě více dobití se období čerpání výhody sčítají.

Všechny výhody předplacených tarifů O2 přitom zůstanou dále v platnosti. Zákazníci, kteří si zvolí například kartu s tarifem O2 NA!HLAS, tak budou současně využívat výhodu volání a posílání SMS o víkendech a svátcích v síti O2 zdarma.

Stávající zákazníci

Stávajíci zákazníci mohou výhodu Volání po první minutě zdarma získat jako jednu z odměn v programu Odměna za dobití – spolu s řadou dalších atraktivních výhod.

Po každém dobití si zákazníci s předplacenou kartou vybírají svou odměnu na www.odmenazadobiti.cz. Kromě volání po první minutě zdarma jsou zde připraveny další výhody jako volání na jedno číslo v síti O2 zdarma, volání v síti O2 za 1 Kč za minutu či neomezené SMS do sítě O2 zdarma. Pokud si zákazník dobije kredit za 300 Kč a více, zvolená výhoda z Odměny za dobití bude platit 30 dní. Při dobití nižší částkou je výhoda platná 7 dní.

Mohlo by Vás zajímat:  Roamingová sazba 3,90 Kč na vše – nyní i pro zákazníky s předplacenou kartou

„Program Odměna za dobití přináší našim zákazníkům nové bohaté možnosti, jak si ještě zvýhodnit používání mobilního telefonu. Ať už zákazník potřebuje více volat, či posílat SMS, za každé dobití dostane odměnu, která mu zpříjemní život,“ říká Petr Matějovský.

Nákupy v síti Tesco za 100 000 Kč

V programu Odměna za dobití je připravena také tipovací soutěž o hlavní odměnu, kterou jsou tentokrát nákupy v obchodních domech Tesco za 100 000 korun. Hlavní odměnu získá každý měsíc jeden zákazník, který odpoví nejpřesněji na tipovací otázku. V listopadu se ptáme: „Kolik MMS celkem bude v listopadu 2012 odesláno z mobilní sítě O2 prostřednictvím mobilních telefonů?“ Prvního vítěze oznámíme v polovině prosince na stránkách Odměny za dobití.
PrePaid_1PrePaid_2
Karty z limitované vánoční edice budou v prodeji od 15. listopadu 2012

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile hlásí dobré výsledky za 3. čtvrtletí 2012

Tarifní zákazníci tvoří více než 55 % z celkového počtu 5,4 milionu zákazníků Objem nehlasových datových služeb se zvýšil o více...

Zavřít