Změny v dozorčí radě společnosti Telefónica Czech Republic, a.s.

V pondělí 5. listopadu 2012 došlo na zasedání dozorčí rady společnosti Telefónica Czech Republic, a.s. k následujícím personálním změnám. Pan José María Álvarez-Pallete rezignoval na svou pozici předsedy a člena dozorčí rady, jeho rezignace souvisí s přechodem na pozici Chief Operating Officer skupiny Telefónica. Dozorčí rada si za svou novou předsedkyni zvolila stávající členku a zároveň generální ředitelku Telefónica Europe paní Evu Castillo.

Na pozici člena dozorčí rady rezignoval rovněž pan Vladimír Dlouhý, a to v souvislosti se svou kampaní pro kandidaturu na prezidenta ČR. Na uvolněnou pozici dozorčí rada kooptovala pana Jesúse Pérez de Uriguena, ředitele financí a controllingu Telefónica Europe. Jesús ve společnosti Telefónica Czech Republic, a.s. působil v letech 2008-2012 na pozici 1. místopředsedy představenstva a ředitele divize Finance.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 TV se od základu změní. Vysílání bude v režii diváka.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone nabídne limitovanou vánoční edici předplacených karet

Vánoční nabídku Vodafonu doplní od 15. listopadu limitovaná edice předplacených karet s názvem Vodafone karta bez limitu. S touto novou...

Zavřít