Časopis Originál od O2 nově s neviditelným obsahem

Věděli jste, že tištěný časopis může čtenářům nabídnout hudbu, fotky, videa, webové odkazy a další interaktivní prvky známé z internetu? Důkazem je první letošní vydání magazínu Originál, který přináší zajímavé informace klíčovým firemním zákazníkům společnosti Telefónica. Jeho lednové číslo totiž díky technologii rozšířené reality (augmentovaná realita) nabízí víc, než co lze běžným pohledem na papír vidět.

„V časopisu vždy ukazujeme nejnovější technologické trendy a právě v tomto čísle jsme se zaměřili na interaktivní obsah dostupný za pomocí augmentované reality a aplikace Layar,“ říká Monika Vlášková, manažerka marketingové komunikace společnosti Telefónica.

S nápadem obohatit obsah výročního vydání Originálu o interaktivní prvky přišla agentura Havas Worldwide Prague, která magazín ve spolupráci s firmou Telefónica připravuje. Pomocí aplikace Layar si mohou čtenáři prohlížet videa, doplňující fotografie, odkazy na web nebo si rovnou stáhnout představované aplikace. Zákazníci mohou také poskytnout autorům rychlou zpětnou vazbu k časopisu a zároveň soutěžit o zajímavé ceny.

„Zpětná vazba je pro nás důležitá. Proto jsme čtenářům umožnili hlasovat o tom, které články se jim líbí nejvíce, a ovlivnit tak budoucí podobu časopisu. Vše je velmi jednoduché a uživatelsky příjemné. Stačí jen vzít do ruky chytrý telefon a několikrát kliknout na displej,“ vysvětluje Pavla Grigarová, projektová manažerka agentury Havas.

Aplikaci Layar si lze zdarma stáhnout z App Storu nebo Google Play. Po spuštění aplikace je třeba namířit čočku fotoaparátu na logem označené stránky a dosud neviditelný obsah se zobrazí přímo na displeji chytrého telefonu či tabletu.

Časopis Originál představuje nové technologie, přináší rozhovory s významnými klienty a osobnostmi z ICT oboru a nabízí mimo jiné i recenze nejnovějších modelů telefonů a tabletů. První číslo časopisu Originál se dostalo zákazníkům do rukou již v lednu 2012. Od té doby putuje čtení o technologických novinkách, psané zajímavou a srozumitelnou formou, na stoly ředitelů firem každé tři měsíce.

Mohlo by Vás zajímat:  Nová O2 Videotéka přináší zábavu pro všechny!

Časopis je ke stažení na adrese: http://www.o2.cz/corporate/proc_o2/272362-casopis_original.html

Original

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zákazníci O2 mohou na mobilu sledovat volby zdarma

První přímá volba českého prezidenta veřejnost velmi zajímá. Prvního kola volby se zúčastnilo více než 60 procent voličů. O2 nyní...

Zavřít