Javier Nadal byl zvolen novým členem správní rady Nadace Telefónic

Správní rada Nadace Telefónica jmenovala na svém zasedání 21. ledna 2013 svým novým členem Javier Nadala, který nahradil Jitku Volkovou. Javier Nadal je zároveň od roku 2004 výkonným místopředsedou španělské Nadace Telefónica.

Javier Nadal kromě toho působí také jako president AEF (Asociación Espaňola de Fundaciones) a je generálním tajemníkem sociální rady UNED (National Distance Education University). Své zkušenosti z oblasti fundraisingu a telekomunikací již uplatnil v několika pobočkách společnosti Telefónica po celém světě.

„Chtěla bych Jitce Volkové poděkovat za velký kus práce, který odvedla pro Nadaci Telefónica. Stála u jejího zrodu a až do roku 2008 působila na pozici ředitelky. S nástupem mateřských povinností zúročila své zkušenosti ve správní radě nadace, kde působila až dosud. Věřím, že Javier Nadal, který Jitku Volkovou na její pozici nahradil, pomůže Nadaci Telefónica dále rozvíjet programy podporující mladé lidi,“ uvedla Dana Dvořáková, předsedkyně správní rady Nadace Telefónica a ředitelka pro korporátní komunikaci společnosti Telefónica Czech Republic.

V letech 1995 až 1997 působil Javier Nadal jako předseda a ředitel Telefónica Argentina a v letech 2003 a 2004 působil na stejné pozici v Peru. Předtím deset let působil jako generální ředitel pro telekomunikace a zástupce španělské lády ve společnosti Telefónica Španělsko. V letech 1989 až 1994 byl předsedou španělské telekomunikační společnosti Retevisión. Telekomunikačním inženýrem se stal na Polytechnické univerzitě v Madridu a na Fakultě ekonomických věd a sociologie na Complutense University of Madrid získal titul CES.

Do správní rady české Nadace Telefónica přichází Javier Nadal v době, kdy její největší grantový program Think Big bude nově hrazen ze zdrojů Nadace Telefónica Španělsko a dochází také ke změně názvu Nadace O2 na Nadaci Telefónica. Správní rada tyto změny odsouhlasila na svém posledním setkání 21. ledna 2013.

Mohlo by Vás zajímat:  Vánoce u O2: LTE telefony a tablety za nevídané ceny, navíc s vánočním bonusem až 3000 korun.

Javieer Nadal
Javier Nadal

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Telefónica, GE Money Bank a MasterCard spouští NFC platby

Společnost Telefónica Czech Republic společně se svými partnery GE Money Bank a MasterCard nabídne placení mobilem prostřednictvím bezkontaktní technologie NFC...

Zavřít