Mobilní internet od T-Mobile: jednodušší, rychlejší, levnější

Mobilní internet od T-Mobile: jednodušší, rychlejší, levnější

  • Rychlost pro všechny tarify a balíčky až 42 Mbit/s
  • Nově ve výběru 1GB a 10GB tarif
  • Sleva na tarify do tabletů a notebooků pro zákazníky s hlasovým tarifem
  • Internet do tabletu již od 199 Kč měsíčně

T-Mobile přichází s vylepšenou koncepcí a pod sjednoceným názvem Mobilní internet přináší novou generaci datových balíčků a tarifů. Z výhodné nabídky 150 MB – 30 GB si vybere opravdu každý; zákazníci navíc mohou surfovat rychlostí až 42 Mbit/s. Stávající uživatelé hlasových služeb získají na nové aktivace datových tarifů pro tablet nebo notebook slevu 150 Kč z měsíčního paušálu, a to na celou dobu trvání smlouvy. Nabídka platí od 27. ledna 2013.

„Úspěšné tarify S námi a Podnikatel+ jsme doplnili o čistě datové tarify do tabletů a notebooků a také o nové balíčky internetu do mobilu. Z naší široké a přehledné nabídky si tak vybere opravu každý,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů, a dodává: „Mobilní internet se díky tabletům stává masovou záležitostí, i proto jsme rádi, že ho můžeme našim zákazníkům pro tato zařízení nabídnout již od 199 Kč měsíčně.“

Operátor pro zjednodušení spojí dva názvy služeb (Internet v mobilu a Internet na cesty) pod jedno sjednocené označení Mobilní internet. Nová datová generace (s výjimkou dvou nejnižších balíčků) je tak určena pro všechna dostupná zařízení, ať už jde o mobil, tablet či notebook. Nabídka tarifů byla rozšířena o velikosti 1 GB a 10 GB, aby lépe pokryla specifické potřeby zákazníků i zařízení. Navíc dává všem stejnou příležitost plně si vychutnat i rychlost – všechny nové tarify umožňují svištět v maximální přenosové rychlosti až 42 Mbit/s pro stahování.

Našim to nejlepší
T-Mobile přináší opět něco navíc pro své věrné zákazníky, kteří již tarif na volání využívají. Zájemci o nové tarify Mobilního internetu pro tablet nebo notebook, které jsou na samostatné datové SIM kartě, získají automaticky jednotnou slevu ve výši 150 Kč měsíčně. Ta je platná po celou dobu trvání smlouvy. Nabídka je určena těm, kteří mají hlasový i datový tarif na dobu určitou.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile opouští značku t-music, s podporou hudby ale nekončí

Klienti, kteří si surfování v mobilu chtějí vyzkoušet poprvé, také nepřijdou zkrátka. Na jakýkoliv balíček na dobu neurčitou získají slevu ve výši 50 % na první dva měsíce.

Datový limit 150 MB 400 MB 1 GB 3 GB 10 GB 30 GB
Cena v Kč s DPH  149  249  349 449  649  849
Cena pro zákazníky T-Mobile s hlasovým tarifem  – 199   299  499  699
Přenosová rychlost (download/upload)       42/5,76 Mbit/s
K hlasovému tarifu ano
Samostatná SIM  ne ne  ano  ano  ano  ano
Nejvhodnější pro  Telefon  Chytrý telefon  Tablet  Tablet nebo notebook  Notebook  Notebook
Navýšení datového limitu  99 Kč/100 MB 99 Kč/300 MB  99 Kč/1 GB 199 Kč/3 GB

Zákazníci, kteří vyčerpají svou dávku dat (a sníží se jim rychlost), nemusí zoufat. Operátor totiž navýšil rychlost po dosažení datového limitu, a to na 64/32 kbit/s. Navíc klienti obdrží zdarma informativní SMS s linkem přímo na mobilní stránku, kde si mohou objem jednorázově sami navýšit. U notebooků lze navýšení provést prostřednictvím Můj T-Mobile.

K nové datové nabídce lze stále využít USB modem Huawei E 3131 za 1 Kč u smlouvy na dobu 24 měsíců. Modem podporuje rychlost 21,6 MB/s, která je dostupná v celé síti.

Dosud nabízené datové tarify a balíčky s Internetem na cesty 2v1 a 3v1 budou stávajícím uživatelům zachovány, nebudou již ale dále v nabídce. 

Více informací na: www.t-mobile.cz.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nová předplacená Karta se vším všudy přinese týden volání, SMS a dat jako dárek

Vodafone rozšiřuje nabídku předplacených karet o Kartu se vším všudy, díky které získají zákazníci za dobití odměnu v podobě neomezeného...

Zavřít