Neomezené volání kdykoli v síti O2 již za 800 korun měsíčně

Tarify O2 Chytrý Neon toho od 1. února nabízejí více a výhodněji. „Součástí tarifů Chytrý NEON L a Chytrý NEON L+ je nově neomezené volání v síti O2. Již za 800 korun měsíčně tedy zákazníci získají neomezené volání a SMS kdykoli v síti O2 a 180 minut volání do ostatních sítí. Velké většině našich zákazníků tarif Chytrý NEON L nabízí vše, co pro volání a SMS potřebují,“ říká Petr Matějovský, ředitel rezidentního segmentu společnosti Telefónica Czech Republic.

„Pro nejnáročnější uživatele nabízíme tarif Chytrý Neon XXL za 1900 Kč měsíčně s neomezeným voláním do všech sítí v České republice,“ doplňuje Matějovský. „Tato nabídka tarifů Chytrý NEON vychází vstříc zákazníkům, kteří chtějí využívat všechny možnosti svých telefonů na naší Chytré síti.“

Zároveň O2 myslí i na zákazníky, kteří chytrý telefon zatím nemají, a nabízí jim tarif NEON S bez internetu v mobilu. S neomezeným voláním v mobilní a pevné síti O2 o víkendech a svátcích a se 60 volnými minutami pro volání do všech sítí vyjde na 300 Kč měsíčně.

Akční ceny platí od 1. února do 30. dubna 2013 pro nové či prodloužené smlouvy na 24 měsíců. Všechny ceny jsou včetně DPH a platí po celou dobu užívání tarifu. U všech tarifů nadále platí, že si zákazník může sám vybrat, zda si při uzavření smlouvy na 24 měsíců pořídí nový telefon za zvýhodněnou cenu, nebo dá přednost zvýšenému počtu volných jednotek.

tabulka

Tarify Mobilní Internet za akční cenu

O2 dále nabízí od 1. února 2013 slevu 20 % na tarify Mobilní Internet M a Mobilní Internet L. Tato sleva platí pro tarify aktivované od 1. února do 30. dubna 2013, a to na dva roky. Sleva se vztahuje jak na tarify uzavřené s úvazkem, tak i bez úvazku.

Mohlo by Vás zajímat:  Ústavní soud SR dal za pravdu O2 ve sporu s firmou Bell Trade

Tarify mobilního internetu jsou vhodné pro použití s notebooky nebo tablety na cestách. K těmto tarifům lze při uzavření smlouvy na dva roky získat USB modem Huawei E173 za dotovanou cenu 295 Kč (Mobilní Internet M), respektive 1 Kč (Mobilní Internet L). Nedotovaná cena tohoto modemu přitom činí 695 Kč.

tabulka

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Roamingová sazba 3,90 Kč na vše – nyní i pro zákazníky s předplacenou kartou

Společnost Telefónica Czech Republic nabízí od 23. ledna 2013 roamingový tarif Volání bez hranic také zákazníkům s předplacenou kartou. Jedna...

Zavřít