Programová nabídka O2 TV se rozšiřuje o dvě televizní stanice

Nové kanály v programové nabídce O2TV
Digitální televize O2 TV rozšiřuje své portfolio stanic o dva nejnovější televizní programy – SMÍCHOV a Prima ZOOM. Kromě toho diváci, kteří mají programový balíček O2 TV Start, si budou moci nově naladit nedávno spuštěnou stanici Fanda. Všechny stanice se objeví v nabídce automaticky od 1. února 2013.

Nové stanice nabídnou divákům zcela odlišnou zábavu. Televizní kanál SMÍCHOV, z dílny multimediální společnosti Nova Group, přinese na televizní obrazovky spoustu smíchu v legendárních sitkomech jako Přátelé nebo v zábavných pořadech a nudit se diváci nebudou ani u bláznivých komedií. Oproti tomu Prima ZOOM, první neplacený dokumentární kanál v České republice, přinese špičkové dokumentární filmy o vesmíru, přírodě, historii či největších světových katastrofách.

1. díl filmové trilogie Hořící keř exklusivně ve Videotéce
V neděli 27. ledna 2013 odvysílalo HBO premiéru filmu Hořící keř, který speciálně pro tuto stanici natočila světoznámá polská režisérka Agnieszka Holland. Příběh je inspirován událostmi, které následovaly po upálení Jana Palacha v roce 1969 na protest proti pasivnímu přístupu české veřejnosti k okupaci Československa. A. Holland v třídílném dramatu znovu oživuje význam Palachova sebeobětování, a také následné reakce české společnosti.

Chtěli jsme tento jedinečný filmový zážitek tak úzce spjatý s českými dějinami dopřát také našim zákazníkům, kteří nemají v balíčku předplacený kanál HBO. Proto jsme zařadili jako malou ochutnávku první díl této trilogie do Videotéky, kde bude dostupný od 28. ledna 2013 v kategorii Žhavé novinky až do 10. 2.2013 zdarma,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentového marketingu společnosti Telefónica Czech Republic. Stávající O2TV zákazníci bez balíčku O2TV, kteří budou chtít zhlédnout další dva díly, si jej mohou jednoduše objednat přímo v menu O2 TV. Noví zákazníci mají možnost pořídit si digitální televizi O2 TV Flexi s Internetem na doma 20 Mbps za 656 Kč měsíčně. Zvýhodněná cena balíčku služeb na 12 měsíců platí do 31. března 2013. Více o nabídce zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Informace k výpadku mobilního signálu ve Vrchlabí ze dne 29. 1. 2013

V odpoledních hodinách 29. ledna společnost Telefónica zaznamenala poruchu na místní mobilní ústředně ve Vrchlabí. V jejím průběhu mohly být...

Zavřít