Provoz v síti O2 na přelomu roku

Hovory

Na Silvestra spojila O2 síť více než 17 milionů hovorů. V prvních pěti hodinách Nového roku zákazníci uskutečnili další téměř čtyři miliony hovorů. Lidé si nejvíce přáli k Novému roku těsně po půlnoci, kdy bylo v první hodinu uskutečněno více než 2,6 milionu hovorů. Ani nad ránem však hovory neustávaly. Kolem páté hodiny ranní totiž O2 síť spojila téměř 150 000 hovorů.

SMS

Během Silvestrovského dne a prvních hodin Nového roku odeslali zákazníci O2 více než 15,3 milionu SMS. To je o milión zpráv více než v loňském roce.

Nejvíce SMS si Češi poslali v poslední minutě před půlnocí, a to 32 000 SMS zpráv. Během první hodiny Nového roku pak smskou přálo více než 1, 7 miliónu zákazníků.

MMS

Absolutní rekord padl v počtu odeslaných MMS. Během silvestrovského dne jich bylo v O2 síti rozesláno téměř 165 000. To je o osm procent více než v loňském roce. Nejvíce jich lidé tradičně rozeslali v poslední hodině roku 2012 – téměř 20 tisíc MMS zpráv.

Mohlo by Vás zajímat:  Po vánoční večeři Češi zamířili na Facebook nebo hráli online hry

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Společnost Deutsche Telekom s předstihem stanoví nástupce a zajišťuje kontinuitu

Dozorčí rada souhlasila s ukončením pracovní smlouvy Reného Obermanna ke dni 31. prosince 2013 Nahradí ho Timotheus Höttges, finanční ředitel...

Zavřít