Roamingová sazba 3,90 Kč na vše – nyní i pro zákazníky s předplacenou kartou

Společnost Telefónica Czech Republic nabízí od 23. ledna 2013 roamingový tarif Volání bez hranic také zákazníkům s předplacenou kartou. Jedna sazba ve výši 3,90 Kč platí na vše – odchozí i příchozí hovory a také na SMS.

„Nabízíme nyní nejvýhodnější a nejjednodušší volání ze zahraničí na českém trhu všem našim zákazníkům. V rámci Evropské unie, ale také v Chorvatsku, ve Švýcarsku či v Norsku platí všichni naši zákazníci za každou minutu hovoru a odeslanou SMS 3,90 Kč, bez jakýchkoli dalších poplatků,“ uvádí Petr Matějovský, ředitel rezidentního segmentu společnosti Telefónica Czech Republic.

Tarif Volání bez hranic si mohou zákazníci O2 s předplacenou kartou aktivovat od 23. ledna 2013 stejně jako paušální zákazníci, tedy odesláním aktivační SMS ve tvaru VBH na číslo 999 111. Dále se dá tarif jednoduše objednat přes webový portál Moje O2.

Při cestách mimo Evropskou unii se k roamingové sazbě připlácí při každém hovoru tzv. sestavovací poplatek, jehož výše se odvíjí od oblasti, kde zákazník cestuje.

Sazby roamingového tarifu Volání bez hranic

sestavovací poplatek odchozí hovory / min. příchozí hovory / min. SMS
EU (+ Chorvatsko, Švýcarsko, Norsko,
Island, Lichtenštějnsko)
3,90 3,90 3,90
Zbytek Evropy 50 3,90 3,90 3,90
Zbytek světa 80 3,90 3,90 3,90
Mohlo by Vás zajímat:  Nový způsob dobíjení: U O2 vám už nikdy nedojde kredit

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zvyšování efektivity v roce 2013

Telefónica Czech Republic pokračuje i v roce 2013 v dlouhodobém programu restrukturalizace. Součástí tohoto programu jsou i změny organizační struktury,...

Zavřít